Petržalka – Žilina B 2:1 (kon.) | Trebišov – Inter Bratislava 2:1 (kon.)
2:1 (1:1)
FK Inter Bratislava
sk Neděle 29.07.2018, 17:30 • SLAVOJ Trebišov • MONACObet liga • 2. kolo

Trebišov sa odlepil triumfom odo dna tabuľky, na ktoré klesá prekvapivo Lokomotíva Košice.

Víťazstvo 2:1 sa nerodilo ľahko, v defenzívnom meraní síl však ťahali za dlhší koniec domáci vďaka dvom gólom Nováka, za hostí reagoval Olatunji.

Inter sa prehrou prepadol na pozíciu číslo dvanásť, Slavoj sa vyhupol tesne pred neho na jedenáste miesto. (19:26:12)

90+2
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Novák, prichádza Vasiľ.

90+1
    Giertl v samom závere duelu chytá šancu Interu, takto to už domáci asi dotiahnu do víťazného konca.

90+1
    Nakoniec sa nadstavujú iba dve.

90
    Vstupujeme do záverečnej minúty riadnej hracej doby, očakávať môžeme tri nadstavené minúty.

89
    Po rohovom kope sa do zakončenia dostal jeden z hráčov hostí, ale jeho strela smerovala len mimo bránky.

89
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Jovanović, prichádza Gibilov.

88
    Osemnásty roh zápasu, ôsmy pre Inter. Dočkáme sa vyrovnania?

86
    Roh bratislavských futbalistov sa končí útočným faulom na hranici pokutového územia.

85
    Slavoj vpredu neuspel, pri lopte už hostia.

84
    Domáci tím sa usadil na polovici súpera a zakladá postupný útok.

83
    Hrá sa ďaleko od Giertla, veľa príležitostí hosťom na vyrovnanie už nezostáva.

82
    Hostia si môžu vydýchnuť. Obrovskú príležitosť domácich zastavil až postranný rozhodca, ktorý odmával ofsajd.

81
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Adekunle Issa, prichádza Vlček.

79
    Neúspešný útok Interu ukončený žltou kartou, východniari opäť natiahnu čas a nahrabú si sekundy k dobru.

78
    Žltú kartu dostáva Baldovský (FK Inter Bratislava).

Viktor Kalinács

Branky: 39. Novák (pen.), 72. Novák – 26. Olatunji

Karty:   38. Štrba (INB), 78. Baldovský (INB)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 1:3. Rohy: 10:8. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:14.
    Slavoj Trebišov: Giertl – Vojtovič, Kražel, Pe. Šuľák, Lazarus, Pa. Šuľák, Kolbas (C), Lorinčák, Starosta, Jovanović, Novák
    Náhradníci: Pella – Vasiľ, Gibilov, Lukáč

FK Inter Bratislava: Maťašovský – Štrba, Šalata, Tóth, Kochan, Labuda, Šulc (C), Fedor, Baldovský, Olatunji, Adekunle Issa
    Náhradníci: Kollár – Vlček, Sečkář, Jacko, Černák

Rozhodčí: Erik Gemzický – Matej Barenčík, Martin Vitko