Humpolec – Ždírec 2:1 (kon.) | Velká Bíteš – Vrchovina 0:1 (kon.) | Velký Beranov – Polná 0:15 (kon.)
Dětmarovice – Havířov 0:1 (kon.) | Oldřišov – Bruntál 3:4 (kon.) | Stará Říše – Tasovice 0:2 (kon.)
Strání – Zlínsko 1:5 (kon.) | Kozlovice – Přerov 2:0 (kon.) | Lanžhot – Bzenec 4:2 (kon.)
SK Moravan Oldřišov
3:4 (2:2)
MFK Bruntál
Neděle 29.07.2018, 17:00MOL Cup • Předkolo

Skončilo utkání mnoha obratů, které se určitě muselo líbit. Po dvou slepených gólech v závěru utkání si postup do 1. kola MOL Cupu vybojoval celek bruntálského Slavoj Olympia. (19:06:12)

90

90
    Bruntál právě vstřelil branku!

Tak prodlužovat se zřejmě nebude! Domácí si předvedl v utkání obrat, jenže Bruntál si smrtící údery schoval na závěr duelu. I PAVEL KUČERA vsítil svůj druhý gól v utkání a Slavoj Olympia je blízko postupu.

86

Svou druhou trefu v utkání zaznamenal MAREK KYSELÝ a v tuto chvíli přiblížil duel k prodloužení.

77
    Oldřišov právě vstřelil branku!

Domácí dokonávají obrat v tomto utkání. Svou druhou trefu zaznamenal DOMINIK FIŠER a Moravan tak má nyní k postupu blíže.

60
    První půle přinesla čtyři góly, ta druhá je zatím mnohem opatrnější. Příliš rušných momentů příznivci neměli možnost vidět.

46

45

40

A začíná se od nuly! DOMINIK FIŠER totiž svou trefu srovnal na 2:2 a přítomní diváci musejí být spokojeni.

35

Moravan se vrací do zápasu, snižující trefu obstaral kapitán MICHAL JADRNÝ.

30

Vedení hostujícího celku na dvoubrankové navyšuje PAVEL KUČERA.

20

MAREK KYSELÝ proměnil nařízenou penaltu a Bruntál se tak ujal v Oldřišově vedení.

1

SK Moravan Oldřišov: Rychlý – Droppa, Žídek, Bořucký, Dřizgevič, Fišer, Fusek, M. Jadrný, V. Jadrný, Pfleger, Pusch.
    Náhradníci: Anděl, Bolacký, Konečný, Kurka.

FC Slavoj Olympia Bruntál: Jaška – Krajčovič, Dohnálek, Zrník, Lavrovič, Češek, Kyselý, Urban, Orság, Kučera, Zatloukal.
    Náhradníci: Hrabovský, Cabal, Golias, Nosál, Vojtík.

Rozhodčí: Kulička – Grečmal, Hubený.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Ing. Tomáš Lavický

Branky: 35. Jadrný, 40. Fišer, 77. Fišer – 20. Kyselý (pen.), 30. Kučera, 86. Kyselý, 90. Kučera

MFK Bruntál: Jaška – Krajčovič, Dohnálek, Zrník, Lavrovič, Češek, Kyselý, Urban, Orság, Kučera, Zatloukal.

Rozhodčí: Kulička – Grečmal, Hubený