Manchester Utd. – Real Madrid 2:1 (kon.) | Tottenham – AC Milán 1:0 (kon.) | Barcelona – AS Řím 2:4 (kon.)
Arsenal – Chelsea 1:1 (6:5 po pen.) | Benfica – Lyon 2:3 (kon.)
FC Barcelona
2:4 (1:1)
AS Řím
Středa 01.08.2018, 04:05 • AT&T Stadium (Dallas) • International Champions Cup • 1. kolo

Barcelona vedla z kraje druhého poločasu 2:1, prosadil se Malcom. Vypadalo to, že zápas dokáže odehrát do vítězného konce. Pak ale přišly chvíle AS. Florenzi v 78. minutě dokázal vyrovnat, o pět minut později poslal Řím do vedení Cristante. Dílo zkázy z pohledu Barcelony dokonal Patrik Schick, který vybojoval pokutový kop. Ten proměnil Perotti. Řím výborně otočil tento duel a vyhrává 4:2. (06:01:31)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 12:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:9.

90+3

90+3
    Tým vedený jako hostující drží míč a čeká na konec zápasu.

90+2
    Útočného faulu se dopustili hráči ve žlutém. Rozehrává tak od své branky AS Řím, které se nikam nežene.

90+1
    Rohový kop pro katalánský celek. Nakrátko rozehráno, následný centr před branku byl nepřesný.

90
    Nastavovat se budou tři minuty. To je čas, který Barceloně zbývá.

89
    V poklidném tempu se zápas dohrává, zdá se, že Barcelona už nemá sílu ani čas na zdramatizování.

88
    Hodně divoký závěr zápasu. Nejprve AS Řím vyrovnal, a pak vstřelil další dvě branky. Na té zatím poslední měl velký podíl Patrik Schick, který vybojoval pokutový kop.
    86. Diego PEROTTI - 2:4

86
    AS Řím právě vstřelil branku!
    S jistotou proměnil DIEGO PEROTTI nabídnutý pokutový kop a jeho celek vede o dva góly a je blízko výhře v tomto duelu.
    84. Schik vybojoval pokutový kop pro svůj tým.

84
    Patrik Schick byl faulovaný, pokutový kop pro AS.
    83. Brian CRISTANTE - 2:3

83
    Bleskově AS Řim otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení. Výborně to udělal BRIAN CRISTANTE, který se propracoval do zakončení. Jeho ránu gólman Barcelony dokázal konečky prstů jemně zpomalit, ale ne zastavit. Rázem vede AS.

82
    Barcelona se pokouší získat vedení zpět, ale má velké problémy s přechodem do útočné fáze. Obrana AS hraje zodpovědně a nedává soupeři mnoho prostoru.

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu. Řím dokázal vyrovnat. Uvidíme, zda se podaří ještě ve druhé části zápasu některému z týmů získat vedení, nebo se bude prodlužovat.
    78. Alessandro FLORENZI - 2:2

78
    A je vyrovnáno. Po zajímavé akci se k míči dostal ALESSANDRO FLORENZI. Rána se mu příliš nepovedla, gólman míč ztlumit, ale zastavit nedokázal. Míč tak tak přešel brankovou čáru. Je vyrovnáno. Asistence: Diego Perotti.

Tomáš Kučera

Jan Prošek

Branky: 6. Rafinha (Haddadi), 49. Malcom (Ballou) – 34. Shaarawy (Kluivert), 78. Florenzi (Perotti), 83. Cristante, 86. Perotti (pen.)

Karty:   36. Vidal (BAR) – 28. Pellegrini (ASR), 36. Manolas (ASR)

FC Barcelona: Cillessen – Semedo (62. Cuenca), Marlon (46. Brandariz), Lenglet (64. Palencia), Cucurella (46. Miranda) – Arthur (46. Puig), Roberto (46. Monchu), Rafinha (62. Vollado) – Vidal (46. Ballou), El Haddadi (46. Ruiz), Malcom (62. Perez)
    Náhradníci: Ezquieta, ter Stegen – Ballou, Brandariz, Collado, Cuenca, Gomez, Miranda, Monchu, Paco, Palencia, Perez, Puig, Ruiz,Suarez

AS Řím: Olsen (46. Mirante) – Florenzi, Manolas (62. Jesus), Marcado (72. Kolarov), Santon (61. Chritante) – Strootman (62. Schick), De Rossi (66. Pastore), Pellegrini Lo. (Pellegrini Lu.) – El Shaarawy (76. Fazio), Džeko (68. Gonalons), Kluivert (62. Perotti)
    Náhradníci: Cardinali, Fuzato, Mirante – Bianda, Cristante, Fazio, Gonalons, Jesus, Kolarov, Pastore, Pellegrini, Perotti, Schick

Rozhodčí: Rivero