Pardubice – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Sokolov – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Prostějov – Žižkov 0:0 (kon.)
1. SK Prostějov
0:0 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 04.08.2018, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 3. kolo

Utkání je u konce. Druhý poločas ukázal také řadu zajímavých momentů, nakonec ale žádný gól. Zápas končí bezbrankovou remízou, která je vcelku zasloužená. Ani jeden z týmů nebyl výrazně lepší. (18:53:31)

90+2

90+2
    Musa zahrozil hlavičkou! Těsně míjí.

90+2
    Míč sražen mimo bránu, další roh, tentokrát ze druhé strany.

90+1
    Protiútok vedený podrazkým a Trapanovskim nakonec skončil zastavením akce a jeho sražením. Uvidíme roh.

90+1
    nastavují se dvě minuty. Ve stejné době se domácí dostali na útočnou polovinu a snaží se ještě něco vymyslet.

90
    Ze hřiště odchází Dočekal, nahrazuje ho Urbanec.

90
    Ale ne dost daleko, patička Musy neznamenala první gól. Ale byl tentokrát sakra blízko!