Aritma – Neratovice 1:2 (kon.) | Libiš – Čáslav 0:2 (kon.) | Přeštice – Meteor 1:0 (kon.)
J. Hradec – Sedlčany 4:2 (kon.) | Velké Hamry – Ostrá 0:2 (kon.) | Tachov – Hořovicko 5:0 (kon.)
Březová – Admira Praha 0:4 (kon.) | Tn. Rakovník – Chomutov 2:1 (kon.) | Mostecký FK – Dobříš 4:2 (kon.)
Libčany – Brandýs n/L 0:1 (kon.) | Náchod – Mšeno 2:1 (kon.) | Rokycany – Klatovy 2:4 (po pr.)
Ostrov – Rakovník 0:2 (kon.) | Slatiňany – Trutnov 2:1 (kon.)
FK Ostrov
0:2 (0:1)
SK Rakovník
Sobota 04.08.2018, 17:00 • Ostrov • MOL Cup • Předkolo

Hosté ve druhém poločase přidali druhou branku a vítězství si už pohlídali, nic na tom nezměnila ani červená karta. Rakovník tak postupuje, Ostrov končí již v předkole. (18:56:10)

90+4

90+3
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Jan Severin, přichází Jan Červený.

90+1
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Zdeněk Schwendt, přichází David Holub.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Ze středu hřiště pálil Pachta, hostující brankář ale na balon v pohodě dosáhl.

87
    Jakmile hosté můžou, zůstávají ležet na hřišti a tahají čas co to jde.

85
    Domácí se stále nevzdávají, hraje se prakticky jen na jednu branku.

82
    Žlutou kartu dostává Tomáš Bahleda (FK Ostrov).

81
    Ostrý a nebezpečný skluz Jiřího Razíma, za ošklivý zákrok vidí hned červenou kartu!

77
    Rakovník právě vstřelil branku!
    Hosté se dostali do akce a je z toho gól! Po čtyřech minutách na hřišti se prosazuje z rychlého úniku střelou na bližší tyč MARTIN KRUPIČKA!

Dnešní utkání sleduje 250 skvělých diváků!

73
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Tomáš Pucholt, přichází Martin Krupička.

71
    Po faulu na Bahledu kopali domácí standardku, ujal se toho sám faulovaný, braku zase ko nějaký metr netrefil.

68
    Střídání v týmu FK Ostrov: ze hřiště odchází Michal Kobera, přichází Jindřich Pachta.

66
    Bahleda v malém vápně naskočil na prudký centr, hlavičkoval ale kousek mimo branku.

64
    Žlutou kartu dostává Petr Klaus (FK Ostrov).

63
    Ostrovští ostřelují branku hostů ze všech stran, žádný balon se ale nemůže ujmout.

61
    Domácí hráči už se po rohu radovali z branky, míč se však od břevna odrazil jen na čáru a ven z branky!