Eupen – Charleroi 1:4 (kon.) | Antverpy – Kortrijk 0:0 (kon.) | Cercle Brugge – Lokeren 3:2 (kon.)
Gent – Waregem 1:1 (kon.)
KAS Eupen
1:4 (1:2)
Sporting Charleroi
Sobota 04.08.2018, 18:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická liga • 2. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:3. (19:51:40)

Je konec! Sporting Charleroi sice po deseti minutách hry prohrával o jednu branku, nakonec se mu ale podařilo zvítězit přesvědčivě 4:1. Zásadní zlom se udál po padesáti minutách hry, kdy byl vyloučen domácí Ocansey. Posléze se Sporting dostal k výrazné územní převaze, která nakonec přinesla další branky. Eupen se sice snažil s nepříznivým výsledkem něco udělat, v početní nevýhodě se to ale nedařilo.

90+3

90+2
    Vypadá to, že žádnou branku už neuvidíme. Do konce zápasu zbývá něco málo přes minutu, oba celky se ale drží daleko od branky soupeře.

90+1
    Žlutou kartu dostává Mégan Laurent (KAS Eupen).

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Kaveh Rezaei, přichází Chris Bedia.

88
    Grange vzorně napadal rozehrávku soupeře a málem se dostal k míči. Molina měl pořádnou dávku štěstí, neboť balón dokázal ustrážit.

87
    I v tuto chvíli sledujeme hostující hráče, kteří si pohrávají s míčem na útočné polovině. Momentálně ho má na kopačce Baby.

85
    Co scházelo! Domácí brankář nepředvedl zrovna jistý odkop, čehož málem využil Hendrickx. Rána do prázdné brány skončila na boční síti.

84
    Na druhé straně se o rychlou odpověď pokoušel Pollet, který ale nedokázal přesně zamířit. Mandanda bude rozehrávat.
    83. Kaveh REZAEI - 1:4

83
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    A ještě jedna branka v podání Sportingu! Fantastická kolmice našla v šestnáctce zcela osamoceného KAVEHA REZAEIE, který bez problémů propálil Van Crombruggeho.

81
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Siebe Blondelle, přichází Florian Raspentino.
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Ali Gholizadeh, přichází Romain Grange.

80
    Je tu zřejmě rozhodující branka! Baby měl na zakončení velké množství prostoru, nakonec před branku poslal střílenou nabídku, kterou do sítě dostal JEREMY PERBET.

80
    Do konce zápasu zbývá už jen něco málo přes deset minut. Eupen se snaží vsítit vyrovnávací branku, soupeř ale i nadále odolává.

80
    Polletovi se nakonec ještě podařilo zachytit míč na hrací ploše. Eupen se nakonec přeci jenom dostane k autovému vhazování.

79
    Tady to nejspíš zavánělo žlutou kartou. Kousek od středového kruhu totiž fauloval Martos, který nakonec unikl žluté výstraze.

78
    Molina se pokoušel dostat z těžké pozice, nakonec si pro spolupráci vybral brankář Van Crombruggeho, který dostal míč na druhou stranu.