Rýmařov – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Kroměříž 1:0 (kon.) | Hodonín – Petřkovice 2:0 (kon.)
Hulín – Vyškov 3:7 (kon.) | Líšeň – Zlínsko 2:0 (kon.) | Uh. Brod – D. Benešov 2:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Hlučín 2:5 (kon.)
FK Hodonín
2:0 (1:0)
FC Odra Petřkovice
Sobota 04.08.2018, 17:00 • Hodonín • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Hodonín dokázal v druhém poločasu navýšit své vedení na konečný výsledek 2:0 po trefě Massamby! hosty z Petřkovic můžou mrzet neproměněné šance z prvního poločasu, pak už to byla spíše taková křeč v jejich podání. Přeji čtenářům onlajnů klidný a pohodový sobotní večer. (18:56:28)

90
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Lukáš Mareš.

89
    Dobře to sehrál hostující hráč u rohového praporku a je to tak jen výkop od branky Petřkovic.

88
    Filip Žák se ocitl sám před brankářem Godulou, kterého sice obstřelil, ale zároveň minul i branku soupeře!

87
    Centr Chlopka neměl výšku a celkově byl takový mizerný, domácí obrana sním neměla žádný problém.

86
    Dnešní utkání sleduje 283 diváků!

86
    Mládek zabrousil do kotníků Ťoka.

84
    Petřkovice se snaží dosáhnout, alespoň čestného gólového úspěchu.

83
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází David Copko, přichází Petr Fojtík.

82
    Lukáš Regec díky špatné přihrávce nedokázal vyslat spoluhráče do sólo nájezdu.

81
    Opina nevyhrál sprint atak jeho spoluhráči vrací míč postupně až ke svému brankáři.