Rýmařov – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Kroměříž 1:0 (kon.) | Hodonín – Petřkovice 2:0 (kon.)
Hulín – Vyškov 3:7 (kon.) | Líšeň – Zlínsko 2:0 (kon.) | Uh. Brod – D. Benešov 2:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Hlučín 2:5 (kon.)
TJ Valašské Meziříčí
2:5 (1:4)
FC Hlučín
Sobota 04.08.2018, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Je konec. V tomto utkání naprosto jasně dominoval Hlučín, který sice druhý poločas již nehrál tak aktivně, přesto si výsledek naprosto v klidu pohlídal. Ve druhém poločase padly ještě dvě branky, každá na jedné straně.

Ode mě to je pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (18:59:28)

90+1

90+1
    Valašské Meziříčí by ještě chtělo snížit stav. Rychlý protiútok však rychle skončil přihrávkou dozadu, kde byl jen hostující hráč.

90
    Stejně jako v prvním poločase budou nastaveny dvě minuty!

89
    Do konce řádné hrací doby nám schází poslední minuta. Ani se nedá moc očekávat nějaké výraznější nastavení, navíc o třech bodech je dávno rozhodnuto.
    87. GAJDOŠ - 2:5

87
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Přece jen tu máme ještě kosmetickou úpravu výsledku! Centr do vápna si našel MARTIN GAJDOŠ, jenž prostřelil Kolenka v bráně. Ten si na míč sice sáhl, ale mimo ho vytěsnit nedokázal.

87
    O něco podobného se pokoušeli i domácí fotbalisté, jenže přízemní centr stihl srazit hned první obránce.

86
    A mohlo to být o pět branek! Střelec poslední branky Martin Krejčí centroval před branku, kde na míč jen těsně nedosáhl jeho spoluhráč!

85
    Už to vypadalo, že by se Meziříčí mohlo dostat celkem jednoduše do velké šance, ovšem hostující obránce stihl svou chybu napravit a přihrát gólmanovi.

84
    Hlučínští naprosto pevně kontrolují hru. Když mají možnost vydají se do rychlého útoku. Ten skončil zajímavým centrem, ale byl odpískán ofsajd.

82
    Utkání se spíše už jen dohrává. Smazat čtyřgólové manko je pro domácí již nemyslitelné s jejich herním projevem dnes.

81
    Ondřej Kadla již napřahoval z hranice velkého vápna. Nakonec ovšem trefil jen prvního stojícího obránce, od kterého se míč odrazil daleko.

80
    Další dobrá šance pro Hlučín. Míč už se snášel k záložníkovi hostí, když ho na poslední chvíli stihl odpálit obránce. Hosté nicméně u míče zůstali, ale ne na dlouho.

79
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Kryštof Jančík.
    77. KREJČÍ - 1:5

77
    Hlučín právě vstřelil branku!
    A pátá branka je nakonec na světě! Parádním protiútokem se nyní prezentovali hosté. Na výsledný centr si naskočil MARTIN KREJČÍ, který bez větších potíží trefil odkrytou část branky.

75
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Ivo Pop, přichází Ondřej Kadla.

Denisa Józsová

Branky: 44. Žilinský, 87. Gajdoš – 5. Mozol, 8. Vengřinek, 30. De Carvalho, 35. Málek, 77. Krejčí

TJ Valašské Meziříčí: Michut (C) – Pospíšil, Koleček, Matyáš, Žilinský, Gajdušek, Pěnička, Furmánek (46. Gajdoš), Pop (75. Kadla), Gold, Sovák (63. Černý).
    Náhradníci: Pobořil, Černý, Kadla, Straka, Gajdoš.

FC Hlučín: Kolenko – Heiník, Žižka (C), Mac, Štefek, Vengřinek – Málek (79. Jančík), Mozol (37. Adamovský), De Carvalho (46. Krejčí), Foltyn – Kraut.
    Náhradníci: Massaniec, Ságner, Hudeczek, Krejčí, Jančík, Adamovský, Kodeš.

Rozhodčí: Tomanec – Drozdy, Volek