Mladá Boleslav – Slavia 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Sparta 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 0:5 (kon.)
Plzeň – Příbram 3:3 (kon.)
FC Hradec Králové
1:1 (0:1)
AC Sparta Praha
Neděle 05.08.2018, 11:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • Juniorská liga – Čechy • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (12:57:06)

Dnešní utkání sledovalo 100 diváků.

Je konec, Hradec Králové nakonec bere se Spartou cenný bod, když dokázal ve druhém poločase srovnat hru a nakonec i skóre v 78. minutě. Pražané už nedokázali odpovědět.

90+1

90+1
    Sparta se ubránila rohu, ale nadále čelí tlaku domácích.

90
    Hradec se snaží duel rozseknout a má šanci při rohovém kopu.

88
    Sparta se zmocnila míče a vyrazila dopředu, útočnou akci zakončila jen střelou mimo.

86
    Hradec Králové vyprodukoval další střelu na branku, ale Kotek byl tentokrát pozorný a kryje.

85
    Akce Hradce končí pouze odkopem od Kotkovy branky.

85
    Žlutou kartu dostává Dudl (AC Sparta Praha).

84
    Útočná akce Sparty končí pouze útočným faulem a na řadě jsou domácí.

84
    Žlutou kartu dostává Mustedanagić (AC Sparta Praha).

81
    Sparta rozehrávala přímý kop, ale míč mířil pouze do ofsajdu. Poté musel být jeden z domácích ošetřován.

78
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! JAKUB PETŘÍK se dostal k odraženému míči a z hranice vápna ho posílá do sítě!

78
    Domácí tlačí a bojují alespoň o bod! Nyní si vypracovali možnost sedmého rohového kopu.

76
    Žlutou kartu dostává Novotný (AC Sparta Praha).

75
    Zajímavá akce Sparty končí pouze odkopem od Stejskalovy brány. Hradec by však měl především myslet na ofenzivu, protože stále ztrácí jednu branku.

74
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Locker, přichází Petřík.

72
    Hradec Králové se snaží srovnat, podruhé za poločas dokázal ohrozit Kotka, ale ten znovu chytá a prozatím drží čisté konto!