Vrchovina – Uničov 1:2 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
1:2 (1:0)
SK Uničov
Neděle 05.08.2018, 17:00 • Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

90+3
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jakub Svoboda, přichází Dušan Dostál.

87
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Aleš Krč, přichází Martin Antl.

83
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Michal Lukáš, přichází Petr Duda.

81
    Uničov právě vstřelil branku!
    Zhruba deset minut před koncem utkání se hostům podařilo otočit skóre! Překvapivým kopem z velké dálky se zničehonic prosadil TOMÁŠ KOMENDA.

79
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Lukáš Michal, přichází Dominik Bača.
    66. Da. BAČA - 1:1

66
    Z převahy hostujícího mužstva resultuje zasloužené vyrovnání! Povedenou střelou z delší vzdálenosti se prosadil DAVID BAČA.

64
    Hosté sice zabránili rychlému protiútoku, ale odnesli to žlutou kartou pro Marcela Krayzela.

57
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Pavel Jeřábek, přichází Jakub Vícha.

54
    Uničovští fotbalisté ubránili standardku a vzápětí ji budou sami rozehrávat, neboť za žlutou kartu fauloval domácí kapitán Lukáš Michal.

53
    David Bača dohrával hostující akci v přerušené hře a byl za to potrestán žlutou kartou.

43
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Lukáš Wolker, přichází Luboš Zbytovský.

34
    Tomáš Binar uprostřed hřiště doslova zboural domácího kapitána Lukáše Michala a vyfasoval dnešní první žlutou kartu.
    19. Pavel CHALUPA - 1:0

19
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Domácí se v devatenácté minutě dostávají do vedení! Učebnicové narážečky využil PAVEL CHALUPA, jenž se snadno ocitl sám před gólmanem a ve velké šanci nezaváhal.