Ufa – Machačkala 3:0 (kon.)
FC Ufa
3:0 (1:0)
Anži Machačkala
Pondělí 06.08.2018, 16:30 • Neftjanik Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 2. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:28:24)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 9:10.

Je konec. Ufa nakonec vyhrála nad Machačkalou 3:0. Už ve 3. minutě šli domácí do vedení, když Ivan Obljakov poslal skvělý centr z pravé strany na hlavu Sylvestra Igbouna, který zakončil k levé tyči. Ve 12. minutě se prosadil Ivan Paurević, ovšem jeho branka nakonec nebyla uznaná kvůli ofsajdu. Poté byla hra vyrovnaná a žádné velké šance jsme se v první půli nedočkali.
    V 60. minutě předvedl hostující brankář Djupin skvělý zákrok. V 70. minutě nastoupil do utkání český hráč Ondřej Vaněk. V 80. minutě se Ivan Paurević dostal do velké šance, ale Djupin se opět blýskl zákrokem. Tři minuty před koncem se prosadil Ondřej Vaněk, když si vyměnil míč s Igbounem a poté zakončil přesně k pravé tyči. A o dvě minuty později se opět dostal Ondřej Vaněk do zakončení, když se po pár odrazech dostal míč až k němu a střelou přes ležící hráče dostal balón do sítě. Za dvacet minut na hrací ploše tak stihl dát dvě branky.

90+2

90+2
    Následně se ovšem hostující hráč ocitl v ofsajdu.

90+1
    Centr hostů z levé strany skončil zblokován a následuje rohový kop.

90
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Bojan Jokić, přichází Danil Krugovoj.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
    89. Ondřej VANĚK - 3:0

89
    Ufa právě vstřelila branku!
    Tak to je neskutečný závěr pro Ufu a hlavně pro českého střelce! Sylvester Igboun se opět dostal dopředu po levé straně, následně poslal míč před bránu, kde se po pár odrazech dostal do zakončení ONDŘEJ VANĚK a jeho střela přes ležící hráče skončila v síti!
    87. Ondřej VANĚK - 2:0

87
    Ufa jde do dvoubrankového vedení a pravděpodobně je rozhodnuto! Celou akci rozjel ONDŘEJ VANĚK, který poslal míč na levou stranu, kde si ho převzal Igboun, ten se s balónem dostal do vápna, tam ho přihrál českému střelci, který se pravačkou k pravé tyči nemýlil! Asistence: Igboun.

87
    Poté přišel jen nákop, který skončil v moci brankáře Alexandra Bělenova.

86
    Hosté mají opět míč ve své moci, ale nemohou se dostat do žádné gólovky.

85
    Ovšem následný centr odhlavičkovala obrana Ufy a následná střela Paula Antona šla jen vedle pravé tyče.

84
    Machačkala nyní získala rohový kop z pravé strany a má tak pár minut na vyrovnání.

82
    Domácí získali míč na své polovině, když se hostující hráč ocitl v ofsajdu.

80
    Ivan Paurević se dostal do obrovské šance po skvělé přihrávce z levé strany, ovšem jeho zakončení fantasticky vyrazil Jurij Djupin!

79
    Ale následná přihrávka se domácím příliš nepovedla a dopředu tak může jít na druhé straně Machačkala.