Nigérie – Německo 0:1 (kon.) | Haiti – Čína 1:2 (kon.) | Paraguay – Španělsko 1:4 (kon.)
USA – Japonsko 0:1 (kon.)
Nigérie
0:1 (0:0)
Německo
Pondělí 06.08.2018, 13:30MS U20 ženy • Skupina D

V tomto zápase MS U20 žen ve fotbale vyhrává favorizované Německo o jednu branku, prosadila se Sandersová v 69. minutě. Německo mělo prakticky celý zápas převahu, ale ze sedmi střel proměnilo jen jedno. Německo zvládlo úvodní zápas turnaje, Nigérie odchází jako poražená. (15:23:43)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:14.

90+5

90+3
    Dobře to sehrály Němky, zakončovala Amoová, jejíž pokus brankářka kryje.

90+2
    Imová hlavičkovala po centru před branku, ale její pokus nebyl přesný.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

89
    V poklidném tempu se zápas dohrává, Německo míří za jednobrankovou výhrou v tomto duelu.

87
    Žlutou kartu dostává Grace Igboamaluová (Nigérie).

85
    Německo hraje aktivně, nyní vypálila Gwinnová, jejíž pokus kryje brankářka.

83
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Lena Oberdorfová, přichází Dina Orschmannová.

82
    Sledujeme pasáž hry, ve které se Německo snaží navýšit své vedení. Nigérie jen fauluje.

80
    Deset minut hry a nějaké nastavení zbývá do konce zápasu, který vede Německo o jeden gól.

77
    Německá brankářka míč snadno získala a rychle rozehrává od své branky.

76
    Nigérie zlepšila hru, snaží se hrát aktivně a šance přicházejí. Nyní musela na poslední chvíli zasahovat Fischerová. Rohový kop.

75
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Peace Efihová, přichází Taibat Okuekeová.

73
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Stefanie Sandersová, přichází Buehlová.
    72. Efihová trefila tyč.

72
    Nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno. Peace Efihová ránou z první trefila štangli. Obrovskou šanci Nigérie neproměnila.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Německo se pracně dostalo do jednobrankového vedení.