Vítkovice – HC Slovan 3:1 (kon.) | Martin – Žilina 4:1 (kon.) | Slavia – Irtyš Pavlodar 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Chomutov – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 2:3 (kon.)
Kladno – Litvínov 1:3 (kon.) | Opava – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Košice – Miskolc 7:1 (kon.)
K. Vary – Sparta 4:5 (kon.) | Přerov – Třebíč 3:2 (2:1 po s.n.) | Havířov – Nové Zámky 5:1 (kon.)
Jihlava – Olomouc 2:1 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 3:4 (2:3 po s.n.)
Piráti Chomutov
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Metallurg Novokuzněck
Úterý 07.08.2018, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Přípravné zápasy

59:54
    Ještě jeden faul a vyloučení na straně Novokuzněcku. Na lavici hanby usedá za krosček obránce Egor Ždanov. Piráti budou hrát proti třem.

58:01
    Piráti se dostali do útočné akce a sám před Chakimovem byl Koblasa, který i přes faul zakončil. Ruský brankář skvěle zakročil, ale Maslov i tak jde na lavici hanby.

54:59
    Piráti si zahrají ještě jednu přesilovku. Valerij Poljakov putuje na lavici hanby, provinil se sekyrou. Pokračovat se bude po komerční přestávce.

52:22
    Piráti budou hrát dvaatřicet sekund ve třech a hosté si berou oddechový čas. Pavel Klhůfek inkasuje dvě minuty za podražení.

50:54
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dávid Skokan – 2 min., podražení).

48:28
    Piráti se dostali do útoku a Dávid Skokan dostával přihrávku před branku, kde byl osamocen. Nezakončil, ale byl faulován. Za podražení je vyloučen Pavel Jacenkov.

45:38
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Stránský – 2 min., hákování).

35:22
    Přesilovku si hosté zahrají i tak. Bohumil Jank inkasuje dvouminutový trest za podražení.

32:03
    Valerij Poljakov přerušoval zakončení Šťovíčka před brankou sekyrou, a tak čeká chomutovské hokejisty přesilová hra.

23:18
    Právě Jaroslav Mrázek následně fauloval a bude druhým vyloučeným hráčem chomutovského celku. Inkasuje dvě minuty za podražení.

14:08
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Kirill Ščukin – 2 min., faul loktem).

08:42
    Pavel Jacenkov je prvním vyloučeným hráčem hostů. Ruský obránce inkasuje dvě minuty za držení hole.

03:38
    Marek Tomica si následně počínal nedovoleně a podrazil jednoho z hostů. Metallurg tak čeká první přesilová hra v utkání.

David Panuška

Branky a nahrávky: 14. Trefný (Buchtela, Šťovíček), 40. Stránský (Vantuch, Dietz), 49. Huml (Štich, Skokan), 56. Mrázek (Huml, Štich) – 35. Musin (Jacenkov, Butuzov)

Piráti Chomutov: Stezka (Lukeš) – Jank, Dietz, Štich, Mrázek, Knot, Buchtela, Blaha, Trefný – Tomica, Růžička, Skokan – Sklenář, Huml, Klhůfek – Koblasa, Vantuch, Stránský – Dlouhý, Šťovíček, Chrpa.
    Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Litvinov) – Švalev, Sčukin, Gavrilov, Maslov, Ždanov, Čurljajev, Baldajev, Jacenkov – Maletin, Glovackij, Erdakov – Djurjagin, Kanickij, Medvěděv – Zemčenko, Poljakov, Musin – Butuzov, Šubin, Karavajev.

Rozhodčí: Petružálek, Jechoutek – Klouček, Frodl

Diváci: 1 287