Č. Budějovice – Jihlava 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 5:0 (kon.)
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 08.08.2018, 14:45Přípravné zápasy dorostu

Dnes je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:09:16)

Bruslaři po šedesáti minutách vyhráli 5:0, v prodloužení prohráli 0:2, a v nájezdech zvítězili 3:2

A je konec! Daniel Král skvěle vychytal Matase a Bruslaři vítězí 3:2 na nájezdy!

Matas musí dát jinak Bruslaři zvítězí.

Adam Rauš překonal brankáře mezi betony.

Adam Dvořák překonal Havlíka.

Marek Brúha nevyzrál nad Králem.

Vašák nepřekonal brankáře.

Dominik Líska nepřekonal Krále.

Tomáš Krejčí nepřekonal brankáře.

Patrik Elis si vymíchal Kukeněho a překonal jej.

Karel Matoušů proměnil.

Ondřej Matas si položil brankáře a zavěsil.

Prodloužení skončilo a jsou na řadě nájezdy.

Další gól do branky Halíčkova Brodu Ondřej Matas obral soupeře o puk a zakončil samostatným nájezdem střelou k tyči.

Kozlík nedosáhl na křižný pas od Besmáka.

Ještě se ale pokračuje.

Patrik Elis projel celé hřiště, vymíchal si brankáře a zakončil.

Obrovská šance Zycha, který minul prázdnou klec.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 4. Juřica (Matoušů), 18. Dymák (M. Doležal, T. Krejčí), 22. Dymák, 38. Dymák (Rauš), 49. Prášek (Jiráček, Dvořák)

BK Havlíčkův Brod: Král (Kukeně) – Juřica, Rauš, Matoušů, Vašák, Dymák, Jiráček, Kozlík, Beneš, Prášek, D. Krejčí, T. Krejčí, Zych, Besmák, Dvořák, M. Doležal, Kutlvašr, Kuchta, Fišer
    SKLH Žďár nad Sázavou: Havlík – Janda, Kuntmüller, Pecka, Grygar, Procházka, Švejda, Nerad, Koukola, Elis, Sochor, Matas, Líska, Brúha, Pelikán, R. Doležal, P. Doležal, J. Doležal, Chrudimský

Rozhodčí: Jaroslav Žák – Tomáš Krejčí, Jan Bláha