Liberec – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | Žilina – Lipt. Mikuláš 2:2 (kon.) | Olomouc – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.)
Zvolen – Poprad 2:3 (1:2 po s.n.) | Slavia – Litoměřice 4:1 (kon.) | Třebíč – Vsetín 0:2 (kon.)
Litvínov – Kladno 5:0 (kon.) | Motor ČB – Irtyš Pavlodar 4:0 (kon.) | Nový Jičín – Opava 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 7:3 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 2:5 (kon.) | K. Vary – Plzeň 5:3 (kon.)
Banská Bystrica – Detva 9:3 (kon.) | Klatovy – Sokolov 1:6 (kon.) | Benátky n/J – Salzburg II 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 7:3 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 0:1 (po pr.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Do prázdné brány se s klidem a přehledem strefuje STANISLAV BALÁN. Asistence: Tomáš Rachůnek

58:16
    Plzeň je znovu bez Krále v brankovišti.

57:49
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Nedorost předal kotouč MILANU GULAŠOVI, který se trefil pod víko Novotného branky. Asistence: Václav Nedorost, Lukáš Pulpán

57:28
    Indiáni zkouší hru se šesti bruslaři.

56:26
    Za menší potyčku o branky hostů odchází na trestnou lavici Roman Vráblík (PLZ) a Ondřej Beránek (KVA).

54:15
    Druhý zápas v dresu Energie, první západočeské derby v Karlových Varech, domácí publikum a první trestné střílení, ani tato tíha nedopustila, aby se TOMÁŠ HAVRÁNEK snad netrefil a neprostřelil bezmocného Krále.

54:15
    Havránek pojede trestné střílení!

47:56
    Jan Eberle (PLZ) si jde odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici za krosček.

46:28
    Další únik dva na jednoho. Tentokrát Dávid Gríger spolu s Ondřejem Beránkem. Gríger vzal zodpovědnost na sebe a vystřelil od kruhu, na kotouč čekala však připravená lapačka Krále.

42:21
    Jakub Flek se dostal do úniku, ale brankář hostí jeho střelu Fleka vyrazil betonem.

37:55
    Stanislav Balán (KVA) odchází na trestnou lavici na dvě minuty za sekání soupeře.

37:18
    Vysokou holí trefil Jana Tomečka do hlavy Matyáš Kantner (PLZ), za což si vysloužil od sudích dvě minuty na trestné lavici.

28:11
    Za hákování soupeře si vysloužil dvě minuty Petr Eret (PLZ).

25:20
    Za karlovarské hrdiny si odchází na dvě minuty posedět Ondřej Beránek (KVA) za držení.

24:36
    Do šance se dostal ještě Milan Gulaš, brankář Filip Novotný však nenechal za svými zády ani kousek volný.

24:17
    Do samostatného úniku se dostal Jakub Pour, který trefil tyčku domácí brány.

20:29
    Za držení si vysloužil dvouminutový trest Sabahudin Kovačevič (KVA).

18:05
    Když se Plzeň zabydlela v útočné třetině, od modré čáry vypálil MILAN GULAŠ, který propálil všechno, co mu stálo v cestě. Bez asistence.

16:36
    Rychlá odpověď v podání energetiků. Zpoza brány dostal přesnou nahrávku STANISLAV BALÁN, který se od bližšího kruhu k plzeňské střídačce trefil k pravé tyčce Královy brány. Asistence: Tomáš Rachůnek, Jakub Flek.

15:51
    Po pěkné kombinaci v útočném pásmu se ke střele dostal PETR ERET, který snižuje gólové manko Škodovky. Asistence: Miroslav Indrák, Lukáš Kaňák.

15:51
    Na ledové ploše zůstal po střetu s vlastním hráčem ležet Tomáš Mikúš, který se za pomoci svých spoluhráčů po delší době zvedá a odjíždí na střídačku.

12:07
    Na dvě minuty odchází zpytovat svědomí za držení Rachůnka Jakub Sysel (PLZ).

10:17
    A opět formace Beránek, Gríger, Kohout. Martin Kohout vybojoval kotouč, našel Grígera, který si ještě počkal na střelu a rozhodl se pro přihrávku do mezikruží na Ondřeje Beránka, který však přímo trefil Krále. Hostující gólman ale neměl tušení, kde se kotouč po střele nachází.

08:33
    Milan Gulaš se snažil vyzrát na Filipa Novotného, ten se vyšvihl skvělým zákrokem lapačkou.

07:25
    Miroslav Indrák vypálil z mezikruží, jeho střelu si ale Novotný pohlídal.

03:42
    Jakmile ke kotouči pustíte druhou formaci, rozklepete se strachy. ONDŘEJ BERÁNEK ačkoli ležel na ledové ploše a sudí chtěl odpískat trestné střílení, přesto se mu podařilo zasunout puk do branky. Bez asistence.

02:59
    Energie se raduje jako první. Ve středním pásmu se puku zmocnil SEBASTIAN GORČÍK, na kterého byly nohy bránících plzeňských hráčů krátké. Bezproblémově prostřelil Tomáše Krále. Asistence: Sabahudin Kovačevič, Ondřej Šafář

01:03
    Beránek našel Kohouta, který nedokázal těsně trefit branku hostů.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 3. Gorčík (Kovačevič, Šafář), 4. Beránek, 17. Balán (Rachůnek, Flek), 55. Havránek (TS), 59. Balán (Rachůnek) – 16. Eret (Indrák, Kaňák), 19. Gulaš, 58. Gulaš (Nedorost, Pulpán)

HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Závorka) – Šenkeřík, Kovačević, Rohan "A", Plutnar, Podlipnik, Tomeček, Vágner, Šafář – Rachůnek, Balán, Flek – Beránek, Gríger, Kohout – Švec, Skuhravý "C", Lyszczarczyk – Havránek, Mikúš, Gorčík.
    HC Škoda Plzeň: Král (Milčakov) – Sysel, Allen, Pulpán "A", Vráblík, Kvasnička, Kaňák – Kantner, Nedorost, Gulaš "C" – Eret, Němec, Indrák "A" – Kindl, Preisinger, Eberle – Matyášek, Kodýtek, Pour.

Rozhodčí: Kostourek, Grech – Coubal, Fiala