Liberec – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | Žilina – Lipt. Mikuláš 2:2 (kon.) | Olomouc – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.)
Zvolen – Poprad 2:3 (1:2 po s.n.) | Slavia – Litoměřice 4:1 (kon.) | Třebíč – Vsetín 0:2 (kon.)
Litvínov – Kladno 5:0 (kon.) | Motor ČB – Irtyš Pavlodar 4:0 (kon.) | Nový Jičín – Opava 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 7:3 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 2:5 (kon.) | K. Vary – Plzeň 5:3 (kon.)
Banská Bystrica – Detva 9:3 (kon.) | Klatovy – Sokolov 1:6 (kon.) | Benátky n/J – Salzburg II 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 7:3 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 0:1 (po pr.)
HK Nový Jičín
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
HK Opava
Čtvrtek 09.08.2018, 18:00Přípravné zápasy • Přátelské utkání

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Přeji krásný čtvrteční podvečer, vítejte u přípravného utkání druholigových celků HK Nový Jičín a HK Opava.

Tyto dva celky se v rámci přípravy potkaly v úterý, kdy na domácí palubovce zvítězila Opava s omlazeným kádrem 6:4. Kdo ovládne toto derby tentokrát?

HK Nový Jičín: Sonnek (Kohn) – Adamík, Már, Hruška, Pípa, Metelka, Bautl, Gebauer, Pecha, Málek, Lehečka, Chvostek, Palička, Vaňo, Zedník, Michel

HK Opava: Lamla (Wanecki) – Šindelář, Zouhar, Spratek, Hendrych, Janošík, Fišera, Kažimir, Maxner, Štindl, Rousek, Chalupa, Vilinskij, Stuchlík, Pělucha, Zelenkov, Bitomský, Byurkland, Kadula.

00:01

6:50
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min., podražení).

08:44
    Vyloučení v týmu HK Opava (Zelenkov – 2 min., podražení).

12:30
    Vyloučení v týmu HK Opava (Stuchlík – 2 min., podražení).

17:07
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Zedník – 2 min., vysoká hůl).

17:41
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šindelář – 2 min., podražení).

18:25
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Bautl – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu HK Opava (Hendrych – 2 min., hrubost).

20:00

V první třetině jsme viděli mnoho vyloučení, ale ani jedna přesilovka využita nebyla, stále tak čekáme na první branku. Druhá třetina začne přibližně v 18:45.

20:01

22:10
    Opava právě vstřelila branku!
    Hosté se dostávají v úvodu druhé části do vedení! Autorem branky je FILIP JANOŠÍK. Asistence: Jakub Hendrych, Daniel Spratek.

26:32
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Ale velmi brzy domácí srovnávají! Autorem branky je JAKUB LEHEČKA. Asistence: Michal Chvostek a David Michel.

27:00
    Vyloučení v týmu HK Opava (Rousek – 2 min., krosček).

29:47
    Střídání v týmu HK Opava: ze hřiště odchází Lamia, přichází Wanecki.

31:16
    Domácí se hned proti Waneckimu prosazují a otáčí skóre! Autorem branky je TOMÁŠ PÍPA. Asistence: Jakub Lehečka a Michal Chvostek.

33:25
    Vyloučení v týmu HK Opava (Bitomský – 2 min., podražení).

40:00

Ve druhé části už jsme viděli tři góly, do vedení se dostala Opava, ale Nový Jičín dvakrát rychle zareagoval a vede 2:1! Poslední třetina začne přibližně v 19:33.

40:01

40:01
    Vyloučení v týmu HK Opava (Fišera – 2 min., hrubost).

56:18
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min., držení).

59:00
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Adamík – trestné střílení, sekání).

59:00
    Opava mohla srovnat z trestného střílení, to však hosté neproměnili a nejspíše prohrají!

Nový Jičín uhájil těsné vedení 2:1 nad Opavou a oplatil jí úterní porážku 4:6. K vidění tentokrát nebylo tolik branek, ale jistě je to pro domácí cenné vítězství. To je ode mě pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (20:16:19)

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 27. Lehečka (Chvostek, Michel), 32. Pípa (Lehečka, Chvostek) – 23. Janošík (Hendrych, Spratek)

HK Opava: Lamla (30. Wanecki) – Šindelář, Zouhar, Spratek, Hendrych, Janošík, Fišera, Kažimir, Maxner, Štindl, Rousek, Chalupa, Vilinskij, Stuchlík, Pělucha, Zelenkov, Bitomský, Byurkland, Kadula