Znojmo – Havířov 1:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Lidingö 6:2 (kon.) | Mountfield HK – Znojmo 5:2 (kon.)
Havířov – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Lidingö – Mountfield HK 4:6 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
AZ Havířov
Čtvrtek 09.08.2018, 08:00 • ŠKO - ENERGO Aréna MB • O pohár primátora města Mladá Boleslav (junioři)

Z mé strany je to vše, přeji pěkný den. (10:08:02)

Další zápas je na programu za necelých 30 minut mezi BK Mladá Boleslav a Lidingö.

Hráči zápasu jsou Ondřej Paťha (Orli Znojmo) a Lukáš Adámek (Havířov).

Havířov nakonec vítězí 5:1 a znovu potvrzuje i ve třetí třetině svou dominanci na ledě.

59:24
    Nyní ještě prověřili Paťhovu pozornost.

59:00
    Puk mají na holích havíři a nepůjčují ho soupeři.

57:26
    Hraje se opět v obranném pásmu Orlů, ale chybí už důraz kvůli tomu, že je zápas rozhodnutý.

56:03
    Nakonec Havíři začali obléhat branku soupeře, avšak ten se osvobodil a poslal dalekonosnou střelu na Štipčáka.

54:27
    Viděli jsme nyní poněkud hluché místo, kdy se nic závažného nedělo.

52:36
    Znojmo se osvobodilo a zaútočilo, avšak nedali si pozor na ofsajd.

52:12
    Další zakázané uvolnění Orlů.

51:08
    Bochnak to zkusil pod víko, trefil se však těsně nad.

50:50
    Po dlouhé době se hra přestěhovala před Štipčáka, jenž si konečně také sáhl na puk.

50:17
    Žídek před bránou netrefil puk ideálně.

49:47
    Po Uhlířově ráně od modré, kterou Ondřej Paťha vyrazil, Orli opět vyhodili na zakázané uvolnění.

48:58
    Havířov právě vstřelil branku!
    A po dalším vhazování už se Havíři trefují a kouskování hry přineslo kýžený efekt. Úspěšným střelcem je LUKÁŠ JUHASZ. Asistence: Maxim Mastič.

48:23
    Další vhazování a další střela Havířova.

48:18
    Po vhazování šla další střela na Paťhu a následuje další zakázané uvolnění.

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 16. Ludvík (Bazala) – 18. Adámek (Juhasz), 23. Adámek (Mastič), 29. Bochnak (Tomeček, Thiel), 45. Thiel (Žídek), 49. Juhasz (Mastič)

HC LERAM Orli Znojmo: Paťha (Hrstka) – Šána, Klus, Chlubna, Konečný, Hrubý, Matěcha, Peří – Molnár, Bazala, Sorger, Ludvík, Del Favero, Špaček, Kobylnik, Vokurka, Fruvirt, Bittner, Kratochvíl, Mukhamediarov, Svoboda
    AZ Havířov: Štipčák (Dufek M.) – Máca, Thiel, Grygar, Pavelek, Uhlíř, Topolanský, Dabrowský, Holub – Kuluris, Dufek K., Tomeček, Juhasz, Židek, Rybnikár, Stodůlka, Mastič, Bochnak, Byčkov, Adámek, Rewaj

Rozhodčí: Veselý – Záhora, Rudolf