ME: Večerní program (4. den) | (kon.) |
Daniel Juráš
Průběžné pořadí sedmiboje po 4 disciplínách
1. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 4017 b.
2. Nafissatou Thiamová (BEL) 3930
3. Carolin Schäferová (GER) 3848
4. Ivona Dadicová (AUT) 3846
5. Anouk Vetterová (NED) 3802
6. Kateřina Cachová (CZE) 3787
7. Louisa Grauvogelová (GER) 3785
8. Verena Preinerová (AUT) 3677
9. Xénia Krizsánová (HUN) 3671
10. Mareike Arndtová (GER) 3668
...
23. Lucia Vadlejch (SVK) 3422
Konečné pořadí 200 m, sedmiboj žen
1. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 22,88 s (CB)
2. Louisa Grauvogelová (GER) 23,10 (PB)
3. Mareike Arndtová (GER) 23,61 (PB)
4. Ivona Dadicová (AUT) 23,61 (PB)
5. Carolin Schäferová (GER) 23,75
6. Anouk Vetterová (NED) 23,97
7. Hanne Maudensová (BEL) 24,10 (PB)
8. Verena Preinerová (AUT) 24,12
9. Lucia Vadlejch (SVK) 24,20 (PB)
10. Kateřina Cachová (CZE) 24,25 (SB)
Postupující do finále skoku do výšky mužů
1. Maksim Nedasekau (BLR) 225 cm
1. Mateusz Przybylko (GER) 225
3. Dmitro Demjanjuk (UKR) 225
3. Andrij Procenko (UKR) 225
5. Eike Onnen (GER) 225
5. Gianmarco Tamberi (ITA) 225
7. Alperen Acet (TUR) 225
7. Ilja Ivanjuk (ANA) 225
9. Sylwester Bednarek (POL) 225
10. Douwe Amels (NED) 220
10. Konstadínos Baniótis (GRE) 221
10. Loïc Gasch (SUI) 221
Konečné pořadí finále 100 m překážek žen
1. Elvira Hermanová (BLR) 12,67 s
2. Pamela Dutkiewiczová (GER) 12,72
3. Cindy Rolederová (GER) 12,77 (SB)
4. Nadine Visserová (NED) 12,88
5. Ricarda Lobeová (GER) 13,00
6. Karolina Koleczeková (POL) 13,11
Alina Talajová (BLR) DNF
Solene Ndamaová (FRA) DQ
Konečné pořadí finále 3000 m překážek mužů
1. Mahiedine Mekhissi-Benabbad (FRA) 8:31,66 min
2. Fernando Carro (ESP) 8:34,16
3. Yohanes Chiappinelli (ITA) 8:35,81
4. Yoann Kowal (FRA) 8:36,77
5. Zak Seddon (GBR) 8:37,28
6. Daniel Arce (ESP) 8:38,12
7. Krystian Zalewski (POL) 8:38,59
8. Topi Raitanen (FIN) 8:40,11
9. Kaur Kivistik (EST) 8:40,32
10. Djilali Bedrani (FRA) 8:41,83
Konečné pořadí finále hodu oštěpem mužů
1. Thomas Röhler (GER) 89,47 m
2. Andreas Hofmann (GER) 87,60
3. Magnus Kirt (EST) 85,96
4. Marcin Krukowski (POL) 84,55 (SB)
5. Johannes Vetter (GER) 83,27
6. Antti Ruuskanen (FIN) 81,70
7. Andrian Mardare (MDA) 81,54
8. Jakub Vadlejch (CZE) 80,64
9. Cyprian Mrzyglód (POL) 80,20
10. Edis Matusevicius (LTU) 77,64
11. Rolands Štrobinders (LAT) 76,59
12. Petr Frydrych (CZE) 72,79
Konečné pořadí finále skoku o tyči žen
1. Ekateríni Stefanídiová (GRE) 485 cm (CR)
2. Nikoléta Kiriakopoúlouová (GRE) 480 (SB)
3. Holly Bradshawová (GBR) 475
4. Anželika Sidorovová (ANA) 470
5. Ninon Cuillonová-Romarinová (FRA) 465
6. Angelica Bengtssonová (SWE) 465
7. Irina Žuková (BLR) 455
8. Marina Kylypková (UKR) 445
9. Carolin Hingstová (GER) 430
9. Amálie Švábíková (CZE) 430
11. Olga Mullinová (ANA) 430
12. Eléni-Klaoúdia Pólaková (GRE) bez úspěšného pokusu
Konečné pořadí finále 200 m mužů
1. Ramil Gulijev (TUR) 19,76 s (CR)
2. Nethaneel Mitchell-Blake (GBR) 20,04 (SB)
3. Alex Wilson (SUI) 20,04 (NR)
4. Bruno Hortelano (ESP) 20,05
5. Adam Gemili (GBR) 20,10 (SB)
6. Eseosa Desalu (ITA) 20,13 (PB)
7. Leon Reid (IRE) 20,37
8. Solomon Bockaire (NED) 20,39 (SB)
Konečné pořadí finále 400 m překážek mužů
1. Karsten Warholm (NOR) 47,64 s (EU23R)
2. Yasmani Copello (TUR) 47,81 (NR)
3. Thomas Barr (IRE) 48,31 (SB)
4. Ludvy Vaillant (FRA) 48,42 (PB)
5. Patryk Dobek (POL) 48,59 (SB)
6. Rasmus Mägi (EST) 48,75 (SB)
7. Sergio Fernández (ESP) 48,98 (SB)
8. Timofej Čalij (ANA) 49,41
Postupující do finále 400 m žen
1. Laviai Nielsenová (GBR) 51,21 s (PB)
2. Maria Belibasákiová (GRE) 51,23
3. Justyna Swietyová-Erseticová (POL) 51,23
4. Lisanne de Witteová (NED) 51,24
5. Madiea Ghafoorová (NED) 51,29
6. Iga Baumgartová-Witanová (POL) 51,35 (PB)
7. Agne Šerkšnieneová (LTU) 51,41
8. Floria Gueiová (FRA) 51,50 (SB)
Průběžné pořadí sedmiboje po 3 disciplínách
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 3026 b.
2. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 2926
3. Carolin Schäferová (GER) 2843
4. Kateřina Cachová (CZE) 2830
5. Ivona Dadicová (AUT) 2828
6. Anouk Vetterová (NED) 2818
7. Xénia Krizsánová (HUN) 2789
8. Rimma Hordijenková (UKR) 2717
9. Louisa Grauvogelová (GER) 2716
10. Esther Turpinová (FRA) 2713
...
27. Lucia Vadlejch (SVK) 2460
Konečné pořadí vrhu koulí, sedmiboj žen
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 15,35 (PB)
2. Anouk Vetterová (NED) 14,79
3. Mareike Arndtová (GER) 14,49
4. Alina Šuchová (UKR) 14,43 (PB)
5. Carolin Schäferová (GER) 14,12 (SB)
6. Ivona Dadicová (AUT) 14,06
7. Xénia Krizsánová (HUN) 13,99
8. Györgyi Zsivoczká-Farkasová (HUN) 13,96
9. Verena Preinerová (AUT) 13,76
10. Lecabela Quaresmaová (POR) 13,64
...
18. Kateřina Cachová (CZE) 12,71 (SB)
25. Lucia Vadlejch (SVK) 12,00
Postupující do finále 100 m překážek žen
Pamela Dutkiewiczová (GER) 12,71 s
Elvira Hermanová (BLR) 12,76
Solene Ndamaová (FRA) 12,77 (PB)
Cindy Rolederová (GER) 12,83
Nadine Visserová (NED) 12,84
Ricarda Lobeová (GER) 12,90 (PB)
Karolina Koleczeková (POL) 12,94
Alina Talajová (BLR) 12,96
ČASOVÝ POŘAD
19:15 - sedmiboj žen, vrh koulí
19:20 - skok o tyči žen, finále
19:25 - 100m překážen žen, semifinále
19:30 - výška muži, kvalifikace
19:50 - 400m ženy, semifinále
20:15 - 400m překážek muži, finále
20:22 - oštěp muži, finále
20:30 - sedmiboj ženy, 200m
21:05 - 200m muži, finále
21:20 - 3000m překážek muži, finále
21:50 - 100m překážek ženy, finále
1. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 4017 b.
2. Nafissatou Thiamová (BEL) 3930
3. Carolin Schäferová (GER) 3848
4. Ivona Dadicová (AUT) 3846
5. Anouk Vetterová (NED) 3802
6. Kateřina Cachová (CZE) 3787
7. Louisa Grauvogelová (GER) 3785
8. Verena Preinerová (AUT) 3677
9. Xénia Krizsánová (HUN) 3671
10. Mareike Arndtová (GER) 3668
...
23. Lucia Vadlejch (SVK) 3422
Konečné pořadí 200 m, sedmiboj žen
1. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 22,88 s (CB)
2. Louisa Grauvogelová (GER) 23,10 (PB)
3. Mareike Arndtová (GER) 23,61 (PB)
4. Ivona Dadicová (AUT) 23,61 (PB)
5. Carolin Schäferová (GER) 23,75
6. Anouk Vetterová (NED) 23,97
7. Hanne Maudensová (BEL) 24,10 (PB)
8. Verena Preinerová (AUT) 24,12
9. Lucia Vadlejch (SVK) 24,20 (PB)
10. Kateřina Cachová (CZE) 24,25 (SB)
Postupující do finále skoku do výšky mužů
1. Maksim Nedasekau (BLR) 225 cm
1. Mateusz Przybylko (GER) 225
3. Dmitro Demjanjuk (UKR) 225
3. Andrij Procenko (UKR) 225
5. Eike Onnen (GER) 225
5. Gianmarco Tamberi (ITA) 225
7. Alperen Acet (TUR) 225
7. Ilja Ivanjuk (ANA) 225
9. Sylwester Bednarek (POL) 225
10. Douwe Amels (NED) 220
10. Konstadínos Baniótis (GRE) 221
10. Loïc Gasch (SUI) 221
Konečné pořadí finále 100 m překážek žen
1. Elvira Hermanová (BLR) 12,67 s
2. Pamela Dutkiewiczová (GER) 12,72
3. Cindy Rolederová (GER) 12,77 (SB)
4. Nadine Visserová (NED) 12,88
5. Ricarda Lobeová (GER) 13,00
6. Karolina Koleczeková (POL) 13,11
Alina Talajová (BLR) DNF
Solene Ndamaová (FRA) DQ
Konečné pořadí finále 3000 m překážek mužů
1. Mahiedine Mekhissi-Benabbad (FRA) 8:31,66 min
2. Fernando Carro (ESP) 8:34,16
3. Yohanes Chiappinelli (ITA) 8:35,81
4. Yoann Kowal (FRA) 8:36,77
5. Zak Seddon (GBR) 8:37,28
6. Daniel Arce (ESP) 8:38,12
7. Krystian Zalewski (POL) 8:38,59
8. Topi Raitanen (FIN) 8:40,11
9. Kaur Kivistik (EST) 8:40,32
10. Djilali Bedrani (FRA) 8:41,83
Konečné pořadí finále hodu oštěpem mužů
1. Thomas Röhler (GER) 89,47 m
2. Andreas Hofmann (GER) 87,60
3. Magnus Kirt (EST) 85,96
4. Marcin Krukowski (POL) 84,55 (SB)
5. Johannes Vetter (GER) 83,27
6. Antti Ruuskanen (FIN) 81,70
7. Andrian Mardare (MDA) 81,54
8. Jakub Vadlejch (CZE) 80,64
9. Cyprian Mrzyglód (POL) 80,20
10. Edis Matusevicius (LTU) 77,64
11. Rolands Štrobinders (LAT) 76,59
12. Petr Frydrych (CZE) 72,79
Konečné pořadí finále skoku o tyči žen
1. Ekateríni Stefanídiová (GRE) 485 cm (CR)
2. Nikoléta Kiriakopoúlouová (GRE) 480 (SB)
3. Holly Bradshawová (GBR) 475
4. Anželika Sidorovová (ANA) 470
5. Ninon Cuillonová-Romarinová (FRA) 465
6. Angelica Bengtssonová (SWE) 465
7. Irina Žuková (BLR) 455
8. Marina Kylypková (UKR) 445
9. Carolin Hingstová (GER) 430
9. Amálie Švábíková (CZE) 430
11. Olga Mullinová (ANA) 430
12. Eléni-Klaoúdia Pólaková (GRE) bez úspěšného pokusu
Konečné pořadí finále 200 m mužů
1. Ramil Gulijev (TUR) 19,76 s (CR)
2. Nethaneel Mitchell-Blake (GBR) 20,04 (SB)
3. Alex Wilson (SUI) 20,04 (NR)
4. Bruno Hortelano (ESP) 20,05
5. Adam Gemili (GBR) 20,10 (SB)
6. Eseosa Desalu (ITA) 20,13 (PB)
7. Leon Reid (IRE) 20,37
8. Solomon Bockaire (NED) 20,39 (SB)
Konečné pořadí finále 400 m překážek mužů
1. Karsten Warholm (NOR) 47,64 s (EU23R)
2. Yasmani Copello (TUR) 47,81 (NR)
3. Thomas Barr (IRE) 48,31 (SB)
4. Ludvy Vaillant (FRA) 48,42 (PB)
5. Patryk Dobek (POL) 48,59 (SB)
6. Rasmus Mägi (EST) 48,75 (SB)
7. Sergio Fernández (ESP) 48,98 (SB)
8. Timofej Čalij (ANA) 49,41
Postupující do finále 400 m žen
1. Laviai Nielsenová (GBR) 51,21 s (PB)
2. Maria Belibasákiová (GRE) 51,23
3. Justyna Swietyová-Erseticová (POL) 51,23
4. Lisanne de Witteová (NED) 51,24
5. Madiea Ghafoorová (NED) 51,29
6. Iga Baumgartová-Witanová (POL) 51,35 (PB)
7. Agne Šerkšnieneová (LTU) 51,41
8. Floria Gueiová (FRA) 51,50 (SB)
Průběžné pořadí sedmiboje po 3 disciplínách
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 3026 b.
2. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 2926
3. Carolin Schäferová (GER) 2843
4. Kateřina Cachová (CZE) 2830
5. Ivona Dadicová (AUT) 2828
6. Anouk Vetterová (NED) 2818
7. Xénia Krizsánová (HUN) 2789
8. Rimma Hordijenková (UKR) 2717
9. Louisa Grauvogelová (GER) 2716
10. Esther Turpinová (FRA) 2713
...
27. Lucia Vadlejch (SVK) 2460
Konečné pořadí vrhu koulí, sedmiboj žen
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 15,35 (PB)
2. Anouk Vetterová (NED) 14,79
3. Mareike Arndtová (GER) 14,49
4. Alina Šuchová (UKR) 14,43 (PB)
5. Carolin Schäferová (GER) 14,12 (SB)
6. Ivona Dadicová (AUT) 14,06
7. Xénia Krizsánová (HUN) 13,99
8. Györgyi Zsivoczká-Farkasová (HUN) 13,96
9. Verena Preinerová (AUT) 13,76
10. Lecabela Quaresmaová (POR) 13,64
...
18. Kateřina Cachová (CZE) 12,71 (SB)
25. Lucia Vadlejch (SVK) 12,00
Postupující do finále 100 m překážek žen
Pamela Dutkiewiczová (GER) 12,71 s
Elvira Hermanová (BLR) 12,76
Solene Ndamaová (FRA) 12,77 (PB)
Cindy Rolederová (GER) 12,83
Nadine Visserová (NED) 12,84
Ricarda Lobeová (GER) 12,90 (PB)
Karolina Koleczeková (POL) 12,94
Alina Talajová (BLR) 12,96
ČASOVÝ POŘAD
19:15 - sedmiboj žen, vrh koulí
19:20 - skok o tyči žen, finále
19:25 - 100m překážen žen, semifinále
19:30 - výška muži, kvalifikace
19:50 - 400m ženy, semifinále
20:15 - 400m překážek muži, finále
20:22 - oštěp muži, finále
20:30 - sedmiboj ženy, 200m
21:05 - 200m muži, finále
21:20 - 3000m překážek muži, finále
21:50 - 100m překážek ženy, finále
1. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 4017 b.
2. Nafissatou Thiamová (BEL) 3930
3. Carolin Schäferová (GER) 3848
4. Ivona Dadicová (AUT) 3846
5. Anouk Vetterová (NED) 3802
6. Kateřina Cachová (CZE) 3787
7. Louisa Grauvogelová (GER) 3785
8. Verena Preinerová (AUT) 3677
9. Xénia Krizsánová (HUN) 3671
10. Mareike Arndtová (GER) 3668
...
23. Lucia Vadlejch (SVK) 3422
1. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 22,88 s (CB)
2. Louisa Grauvogelová (GER) 23,10 (PB)
3. Mareike Arndtová (GER) 23,61 (PB)
4. Ivona Dadicová (AUT) 23,61 (PB)
5. Carolin Schäferová (GER) 23,75
6. Anouk Vetterová (NED) 23,97
7. Hanne Maudensová (BEL) 24,10 (PB)
8. Verena Preinerová (AUT) 24,12
9. Lucia Vadlejch (SVK) 24,20 (PB)
10. Kateřina Cachová (CZE) 24,25 (SB)
1. Maksim Nedasekau (BLR) 225 cm
1. Mateusz Przybylko (GER) 225
3. Dmitro Demjanjuk (UKR) 225
3. Andrij Procenko (UKR) 225
5. Eike Onnen (GER) 225
5. Gianmarco Tamberi (ITA) 225
7. Alperen Acet (TUR) 225
7. Ilja Ivanjuk (ANA) 225
9. Sylwester Bednarek (POL) 225
10. Douwe Amels (NED) 220
10. Konstadínos Baniótis (GRE) 221
10. Loïc Gasch (SUI) 221
1. Elvira Hermanová (BLR) 12,67 s
2. Pamela Dutkiewiczová (GER) 12,72
3. Cindy Rolederová (GER) 12,77 (SB)
4. Nadine Visserová (NED) 12,88
5. Ricarda Lobeová (GER) 13,00
6. Karolina Koleczeková (POL) 13,11
Alina Talajová (BLR) DNF
Solene Ndamaová (FRA) DQ
1. Mahiedine Mekhissi-Benabbad (FRA) 8:31,66 min
2. Fernando Carro (ESP) 8:34,16
3. Yohanes Chiappinelli (ITA) 8:35,81
4. Yoann Kowal (FRA) 8:36,77
5. Zak Seddon (GBR) 8:37,28
6. Daniel Arce (ESP) 8:38,12
7. Krystian Zalewski (POL) 8:38,59
8. Topi Raitanen (FIN) 8:40,11
9. Kaur Kivistik (EST) 8:40,32
10. Djilali Bedrani (FRA) 8:41,83
1. Thomas Röhler (GER) 89,47 m
2. Andreas Hofmann (GER) 87,60
3. Magnus Kirt (EST) 85,96
4. Marcin Krukowski (POL) 84,55 (SB)
5. Johannes Vetter (GER) 83,27
6. Antti Ruuskanen (FIN) 81,70
7. Andrian Mardare (MDA) 81,54
8. Jakub Vadlejch (CZE) 80,64
9. Cyprian Mrzyglód (POL) 80,20
10. Edis Matusevicius (LTU) 77,64
11. Rolands Štrobinders (LAT) 76,59
12. Petr Frydrych (CZE) 72,79
1. Ekateríni Stefanídiová (GRE) 485 cm (CR)
2. Nikoléta Kiriakopoúlouová (GRE) 480 (SB)
3. Holly Bradshawová (GBR) 475
4. Anželika Sidorovová (ANA) 470
5. Ninon Cuillonová-Romarinová (FRA) 465
6. Angelica Bengtssonová (SWE) 465
7. Irina Žuková (BLR) 455
8. Marina Kylypková (UKR) 445
9. Carolin Hingstová (GER) 430
9. Amálie Švábíková (CZE) 430
11. Olga Mullinová (ANA) 430
12. Eléni-Klaoúdia Pólaková (GRE) bez úspěšného pokusu
1. Ramil Gulijev (TUR) 19,76 s (CR)
2. Nethaneel Mitchell-Blake (GBR) 20,04 (SB)
3. Alex Wilson (SUI) 20,04 (NR)
4. Bruno Hortelano (ESP) 20,05
5. Adam Gemili (GBR) 20,10 (SB)
6. Eseosa Desalu (ITA) 20,13 (PB)
7. Leon Reid (IRE) 20,37
8. Solomon Bockaire (NED) 20,39 (SB)
1. Karsten Warholm (NOR) 47,64 s (EU23R)
2. Yasmani Copello (TUR) 47,81 (NR)
3. Thomas Barr (IRE) 48,31 (SB)
4. Ludvy Vaillant (FRA) 48,42 (PB)
5. Patryk Dobek (POL) 48,59 (SB)
6. Rasmus Mägi (EST) 48,75 (SB)
7. Sergio Fernández (ESP) 48,98 (SB)
8. Timofej Čalij (ANA) 49,41
1. Laviai Nielsenová (GBR) 51,21 s (PB)
2. Maria Belibasákiová (GRE) 51,23
3. Justyna Swietyová-Erseticová (POL) 51,23
4. Lisanne de Witteová (NED) 51,24
5. Madiea Ghafoorová (NED) 51,29
6. Iga Baumgartová-Witanová (POL) 51,35 (PB)
7. Agne Šerkšnieneová (LTU) 51,41
8. Floria Gueiová (FRA) 51,50 (SB)
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 3026 b.
2. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 2926
3. Carolin Schäferová (GER) 2843
4. Kateřina Cachová (CZE) 2830
5. Ivona Dadicová (AUT) 2828
6. Anouk Vetterová (NED) 2818
7. Xénia Krizsánová (HUN) 2789
8. Rimma Hordijenková (UKR) 2717
9. Louisa Grauvogelová (GER) 2716
10. Esther Turpinová (FRA) 2713
...
27. Lucia Vadlejch (SVK) 2460
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 15,35 (PB)
2. Anouk Vetterová (NED) 14,79
3. Mareike Arndtová (GER) 14,49
4. Alina Šuchová (UKR) 14,43 (PB)
5. Carolin Schäferová (GER) 14,12
6. Ivona Dadicová (AUT) 14,06
7. Xénia Krizsánová (HUN) 13,99
8. Györgyi Zsivoczká-Farkasová (HUN) 13,96
9. Verena Preinerová (AUT) 13,76
10. Lecabela Quaresmaová (POR) 13,64
...
18. Kateřina Cachová (CZE) 12,71 (SB)
25. Lucia Vadlejch (SVK) 12,00
Pamela Dutkiewiczová (GER) 12,71 s
Elvira Hermanová (BLR) 12,76
Solene Ndamaová (FRA) 12,77 (PB)
Cindy Rolederová (GER) 12,83
Nadine Visserová (NED) 12,84
Ricarda Lobeová (GER) 12,90 (PB)
Karolina Koleczeková (POL) 12,94
Alina Talajová (BLR) 12,96