Příbram – Brno 2:0 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 5:4 (kon.)
FC Baník Ostrava
5:4 (0:3)
FC Hradec Králové
Pátek 10.08.2018, 16:15 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • Celostátní liga mladšího dorostu • 1. kolo

Po ukončení utkání přestalo pršet a oblohu rozjasnil sluneční svit. (13:01:49)

90+3

90+3
    Baník právě vstřelil branku!
    NEUVĚŘITELNÉ!!! To je dokonalý obrat a závěr v podání domácích mladíků! Ve třetí minutě nastavení rozhodl o vítězství Baníku svým centrem z levé strany na druhou tyč JOSEF KNEDLA. Míč se od tyče odrazil za brankovou čáru. Nutno dodat, že k překvapení všech hráčů, trenérů i přihlížejících diváků. Radost domácích byla elektrizující.

77
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jonáš, přichází Kedroń.

74
    A domácí se díky aktivitě na půli soupeře dočkávají zaslouženého vyrovnání. Šest minut před koncem řádné hrací doby prostřelil brankáře Krále JAKUB TAMAJKA .

Dnešní utkání sleduje 55 diváků.

71
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Šípek, přichází Malý.

70
    Žlutou kartu dostává Madecki (FC Baník Ostrava).

69
    A už je to jen o jednu branku! Hradečtí jsou opařeni, i když je skrápí průtrž mračen. Naději na bodový zisk Baníku dává opět ZDENĚK ŘÍHA.

67
    Domácí vkládají do útoku vše a právě snižují, o první branku z baníkovských kopaček se postaral střídající ZDENĚK ŘÍHA.

Ochlazení a právě začínající déšť zřejmě dodávají Baníkovským energii do žil. Útočení jim ale zatím nepřináší gólovou radost.

63
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Březák, přichází Novotný.

61
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Vahalík, přichází Miškařík.

58
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hosté měli k dipozici rohový kop, po kterém se k dorážce dostal MATĚJ ŠÍPEK, jenž vrátil Hradci tříbrankový náskok.

56
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Boháč, přichází Rakovcij.

44
    Baník na začátku druhé půle snižuje na rozdíl dvou branek díky vlastnímu gólu KRYŠTOFA JANEČKY, který se snažil na brankové čáře míč zadržet. Jen jej ale protečoval za brankovou čáru.

41

Od poloviny poločasu se nad Radvanicemi zatáhlo a výrazně ochladilo. V dálce se ozývá bouřka.

40

34
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Hrušovský, přichází Madecki; za Sotorníka jde na hřiště Holáň a Harušťáka nahrazuje Říha.

30
    Žlutou kartu dostává Šípek (FC Hradec Králové).

23
    A hosté nemají dost! Z rychlého protiútoku po levém křídle přidává třetí gól Hradce Králové LUKÁŠ HÁJEK.

16
    MATĚJ ŠÍPEK navyšuje vedení Hradce, když zakončil nakrátko rozehraný roh přesnou střelou, na kterou domácí gólman nedosáhl.

6
    Hosté se brzy ujímají vedení. LUKÁŠ HÁJEK se trefil přesně do horního rohu po pravé ruce brankáře Baránka.

1

FC Baník Ostrava: Baránek (C) – Tamajka, Sotorník, Barkov, Hrušovský, Drozd, Harušťák, Knedla, Boháč, Stoklásek, Vahalík
    Náhradníci: Klečka, Rakovcij, Holaň, Miškařík, Madecki, Říha, Matěj

FC Hradec Králové: Král (C) – Kadrmas, Hak, Janečka, Jonáš, Šípek, Hájek, Zawada, Hlaváč, Březák, Dostál
    Náhradníci: Kalina, Havrda, Malý, Baloun, Kedroń, Novotný, Vlk

Rozhodčí: Grečmál – Horák, Zavřel.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Gabriela Juříková

Branky: 44. Janečka (vla.), 67. Říha, 69. Říha, 74. Tamajka, 90+3. Knedla – 6. Hájek, 16. Šípek, 23. Hájek, 58. Šipek

Karty:   70. Madecki (OVA) – 30. Šípek (HKR)

Rozhodčí: Grečmál – Horák, Zavřel