D. Benešov – Val. Meziříčí 2:2 (kon.) | Hlučín – Hulín 1:0 (kon.) | Vrchovina – Rýmařov 2:2 (kon.)
Vyškov – Líšeň 0:2 (kon.)
MFK Vyškov
0:2 (0:1)
SK Líšeň 2019
Sobota 11.08.2018, 17:00 • Stadion za parkem, Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu. (18:58:50)

A je dobojováno. Líšeň nakonec udržela vedení z prvního poločasu, ale skóre díky penaltě ve 47. minutě ještě upravila na konečných 2:0. Ve druhém poločase byli jednoznačně lepší domácí, ale rozhodla nepřesnost. Líšeň zůstává stoprocentní a ujímá se vedení MSFL. Vyškov na dnešní utkání bude chtít rozhodně zapomenout a již za tři dny je čeká utkání v MOL CUPU, proti Otrokovicím.

90+2

90+1
    Vyškov mohl utkání aspoň snížit, po dobrém centru z levé strany, ale hlavičkující Ondra Vintr přestřelil.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

88
    Pro útočníky Vyškova je to opravdu černá sobota, protože opět do brankoviště přišla krásná přihrávka ze které Vyškov mohl skórovat, ale nakonec míč sbíral obránce.

87
    Jakub Přichystal se teď srazil na polovině soupeře, ovšem faul byl zapsán domácímu hráči.

85
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Černín, přichází Čampa.

84
    Vyškov opět dostal výhodu rohového kopu, ale ten byl znovu mizerně kopnutý.

82
    Tři hráči Vyškova teď byli ve vápně hostů, ale střela která přišla z kopačky Bartleyho neměla razanci a končí v rukavicích Vítka.

80
    Vyškov má opravdu velký tlak, ale jak už jsem říkal, hráči nedokázali využít tutové šance.

79
    Skoro z poloviny hřiště přišla prudká přihrávka do běhu na Přerovského, ale nakonec byl u míče rychleji brankář Vítek.

77
    Vyškov si vybojoval rohový kop, který byl ale mizerně kopnutý a dostávají výhodu autu.

75
    Líšeň mohla přidat třetí branku. Do vápna přiletěl přesný centr z levé strany a do zakončení hlavičkou se dostal Demeter, míč ale letěl hodně těsně kolem tyče.

74
    Dovhanjuk zkusil zakončit svojí individuální akci, ta ale končí na rohu. Roh letěl na zadní tyč, kde opět vysoko vyskočil Tijani, ale hlavička Vítka neohrozila.

73
    Vyškov má velké držení míče ve druhém poločase, avšak stále nevidíme gól.

72
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází M. Vintr, přichází Bartley.

71
    Žlutou kartu dostává O. Vintr (MFK Vyškov).

69
    I hosté se po dlouhé době ozývají. Pěknou pozemní střelou to zkusil střelec první branky Demeter, ale jeho pokus Kunický chytá.