Duisburg – Bochum 0:2 (kon.) | Bielefeld – Dynamo Drážďany 2:1 (kon.)
SG Dynamo Drážďany
Sobota 11.08.2018, 15:30 • SchücoArena (Bielefeld) • 2. německá Bundesliga

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (17:24:26)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 21:20.

Je dobojováno. Hosté se nakonec dokázali prosadit a snížili na rozdíl jediné branky, když se hned okamžitě po vystřídání prosadil Erich Berko před odkrytou domácí brankou. Bylo to ale pozdě, v závěru utkání. Ač měli ještě dobrý tlak před domácí brankou, ke srovnání stavu už nedošlo. Domácí Bielefeld slaví tři body do tabulky, Dynamo z Drážďan naopak ze hřiště soupeře odjede s prázdnou.

90+4

90+3
    Domácí drží balon na své straně a jen tak ho určitě nepustí. Drží těsný náskok, o který by neradi přišli.

90+2
    Jannis Nikolau byl připraven u pravé tyče, jenže míč sklepl pouze za zadní čáru. Hosté mají tlak, zatím se jim ho ale ve vyrovnání přetavit nedaří.

90+1
    Heise inkasuje žlutou kartu za protesty vůči rozhodčímu. Nelíbila se mu předchozí situace, když se domníval, že šlo o faul.

90+1
    Hosté unikli až před branku domácích, kde se zrodily dvě střely. Ty ale pokaždé dokázala odvrátit domácí obrana a hráči Bielefeldu si tak mohli oddychnout.

90
    Nastavovat se budou ještě tři minuty navíc.

88
    Hosté ožili a poslední minuty by mohly být z jejich strany hodně útočné. Na kýžené vyrovnání mají něco málo přes dvě minuty a nějaký čas přidaný navíc.

87
    Žlutou kartu dostává Patrick Ebert (SG Dynamo Drážďany).
    86. Erich BERKO - 2:1

86
    Drážďany právě vstřelily branku!
    Tak tohle byl výborný tah hostujícího trenéra. ERICH BERKO, který je sotva minutu na hřišti, snižuje na rozdíl jediné branky, když se prosadil před zcela odkrytou domácí brankou – 2:1.

86
    Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Röser, přichází Berko.

85
    Lucas Röser z levé strany vyslal oblouček, který doplachtil jen k obraně Bielefeldu. Následuje tak pouze odkop od branky, kterou hájí Stefan Ortega.

83
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Klos, přichází Schütz.

83
    Fabian Klos se uvolnil a z otočky střílel na levé straně malého vápna, proti němu však dobře vyběhl Schubert a zakročil.

82
    Haris Duljvić centroval balon z velké dálky, na něj si pak naběhl jeho spoluhráč, který svou střelu uspěchal. Moussa Koné si toho je vědom a chytá se za hlavu.