Rýmařov – Třinec 0:1 (kon.) | Slatiňany – Hr. Králové 2:4 (po pr.) | Klatovy – Táborsko 1:2 (kon.)
Vrchovina – Jihlava 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Vítkovice 1:4 (kon.) | Zlínsko – Vyškov 1:5 (kon.)
Tn. Rakovník – Vltavín 2:3 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
0:1 (0:0)
FK Třinec
Úterý 14.08.2018, 17:00 • Stadion Rýmařov • MOL Cup • 1. kolo

To je z mé strany vše. Děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemný zbytek dnešního dne. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (18:54:06)

Třinečtí fotbalisté poprvé v sezóně slaví vítězství v soutěžním utkání. I přes těsný výsledek prokázali roli favorita, byli nebezpečnějším a po trefě Karla Hejného se radují z postupu do 2. kola MOL Cupu. Pro Rýmařov letošní ročník končí, avšak můžeme říct, že do utkání dali všechny síly a Třinci byli velice nepříjemným soupeřem.

90+2

90+2
    Dydowicz zřejmě uzavřel naděje domácích na vyrovnání, když střelu zpoza šestnáctky poslal vedle pravé tyče třinecké brány.

90+1
    Tilkeridis v největší šanci Rýmařova přeloboval gólmana Adamušku, ale padající míč přelétl i třineckou bránu!

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal ke druhému poločasu 2 minuty.

90
    Třinečtí rozehráli standardní situaci hodně nepovedeně.

89
    Ilko se dral po levé straně, ale na poslední chvíli mu stopku vystavil čerstvý Němec.

88
    Domácí zkoušejí vyrovnat, proti jednomu pokusu musel zasáhnout Adamuška.

87
    Poslední střídání Rýmařova ve druhém poločase. Petra Navrátila nahradil Tomáš Němec.

87
    Janošík to zkusil sám, střelou z nějakých pětadvaceti metrů bránu Rýmařova neohrozil.

86
    Janošík se snažil krásnou ulicí vysunout Samiece, ale k míči se jako první dostal Kameník.

84
    Domácí dostali balón do pokutového území, v pádu pálil Tilkeridis, ale proti jeho žabce neměl Adamuška větší potíže.

83
    Mravec odchází ze hřiště. Třinečtí budou hrát v deseti.

81
    Na trávníku zůstal ležet třinecký obránce Mravec. Vypadá to s ním vážně, neboť sám si přivolal pomoc maséra.

80
    Utkání skončilo pro Michala Furika, kterého na poslední minuty základní hrací doby nahradil David Hleba.