Rýmařov – Třinec 0:1 (kon.) | Slatiňany – Hr. Králové 2:4 (po pr.) | Klatovy – Táborsko 1:2 (kon.)
Vrchovina – Jihlava 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Vítkovice 1:4 (kon.) | Zlínsko – Vyškov 1:5 (kon.)
Tn. Rakovník – Vltavín 2:3 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
1:3 (0:3)
FC Vysočina Jihlava
Úterý 14.08.2018, 17:00 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • MOL Cup • 1. kolo

Dnešní utkání sledovalo 560 diváků. Nejvyšší sezonní návštěva! (18:51:50)

Dámy a pánové, končí nám první kolo MOL Cupu . Jihlava rozhodla o svém výsledku v první půli, kdy za úvodních osmnáct minut skórovala hned třikrát. Ve druhé polovině dokázali domácí hráči snížit v 55. minutě, když se střelou k levé tyči prosadil Michal Dočekal. I přes snahu domácích nedošlo ke snížení výsledku. Přesto se vůbec domácí nemusejí za výkon stydět, předvedli na své poměry výborný výkon, ale rozdíl jedné soutěže byl patrný. Fanoušci ocenili výkon svého týmu potleskem a pomalu se přesunují do místní hospody na sledování předkola mezi Dynamem Kyjev a Slavií Praha. Ode mne je to dnes vše, bylo mi ctí dnešním utkáním provázet a někdy příště z Vrchoviny napočtenou!

90+3

90+1
    Schumacher u postranní čáry uhájil držení míče pro Jihlavu, ale následně si pomohl útočným faulem.

90+1
    Vysočina vhazuje u své střídačky a vůbec nikam se nežene.

90
    Mohlo být ještě lépe na stadionu! Dočekal dokázal udržet míč na hřišti a poslat ho pod sebe na Dudu, ten ze záklonu posílá míč vysoko nad branku z penaltového puntíku!

90
    Nastavují se dvě minuty nad rámec času.

88
    Další emoce na stadionu a za chvíli tu bude létat pivo. Chalupa neudržel hostujícího obránce na zádech a musel si ho lehce přitáhnout, diváci opravdu každý výrok nenesou dobře.

87
    Javůrek kopl přímý kop parádně okolo zdi, Juran ale parádně vyrazil střelu mířící do levého vinglu!

86
    Balkánské peklo na stadionu. Javůrek udělal vše zkušeně, píchl si míč před sebe a pak šel velice ochotně na zem, to vše na hranici vápna. Jihlava dostane přímák k dispozici.

85
    Juran odkopl míč přímo na nohu Javůrka, který ho ihned domácímu gólmanovi vrátil. SFK se při založení útoku nevyvarovalo chyb a Vícha musel faulovat pronikajícího Fulneka. Žlutá karta.

83
    Smetana se pokoušel doběhnout nakopnutý míč, ale nedaří se to a na větší drama to nevypadá.

82
    Štěpánek volí bezpečnou přihrávku k gólmanovi Vízkovi, ten nakopává míč dopředu.

81
    Faulovaným byl Vedral, který po nutném ošetření odchází na postranní čáru. Domácí hráči sportovně vrací míč Jihlavským.

79
    SFK bojuje, chce znepříjemnit závěr utkání jasnému favoritovi. Teď je ale přerušena hra, na zemi leží hostující Vedral.

78
    Fulnek připravil domácí tým o druhý míč, tentokrát ho poslal střelou z 20 metrů na zahradu domku přes plot.

77
    Zajímavá slovní hřička. Odchází Tomáš Duba, přichází Petr Duda.

76
    Zoubele je v posledních minutách velmi aktivní, nedaří se mu ale pořádně vystřelit na branku. Zároveň tak načíná poslední čtvrthodinku druhé půle.

74
    Klobása si cestou na trávník vyslechl poznámky o své ceně, na místním stadionku stojí mimochodem 50 Kč. Jihlava rozehrávala faul, Zoubele se ve vápně nedokázal otočit a domácí odvrátili na roh.