Dynamo Kyjev – Slavia 2:0 (kon.) | BATE – Karabach 1:1 (kon.) | Spartak – PAOK 0:0 (kon.)
Fenerbahce – Benfica 1:1 (kon.) | Fehérvár – Malmö 0:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Astana 1:0 (kon.)
AEK Atény – Celtic 2:1 (kon.) | Škendija – Salzburg 0:1 (kon.) | Ajax – Standard 3:0 (kon.)
Trnava – CZ Bělehrad 1:2 (po pr.)
Fenerbahce Istanbul
1:1 (1:1)
Benfica Lisabon
Úterý 14.08.2018, 20:00 • Şükrü Saracoğlu Stadium (kapacita: 50 509 diváků) • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

To je ode mě pro dnešek všechno, s přáním hezkého zbytku úterního večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů se budu opět těšit, na shledanou. (22:06:38)

Soupeřem Benficy Lisabon v boji o ligu mistrů bude Řecký vícemistr PAOK Soluň, který dokázal vyřadil Spartak Moskva.

Je konec. Do play-off ligy mistrů postupuje Benfica Lisabon, která zde dnes ubránila postupový výsledek, pro který si přijela. Utkání bylo celkem vyrovnané a končí zřejmě i spravedlivou remízou. Účet dnešního střetnutí otevřel v polovině prvního poločasu Gedson Fernandes, v poslední minutě první půle pak vyroval Potuk. Na domácí tak čeká pouze závěrečné předkolo evropské ligy.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:16.

90+5

90+5
    Rozběhla se nám poslední minuta celého dvojzápasu, nyní už je zcela jasné že do play off ligy mistrů postoupí hostující Benfica.

90+4
    Nyní se pokusil Soldado o centr z pravé strany, trefil pouze záda prvního bránícího hráče.

90+3
    Hosté opět šetří čas na své útočné polovině.

90+2
    Soldado trefil pouze bránící zeď.

90+1
    Velká možnost pro domácí Fenerbahce. Dias fauluje v blízkosti pokutového území.

90
    Ve druhém poločase hlavní rozhodčí nastaví pět minut.

89
    Žlutou kartu dostává Ozbayrakli (Fenerbahce Istanbul).

88
    Velmi aktivní je dnes Gedson Fernandes, nyní chtěl vrátil balon pod sebe na své spoluhráče, jenže to mu domácí nedovolili.

87
    Centr letěl možná překvapivě rovnou do šestnáctky, tam se ho zmocnili domácí.

86
    A dokonce po teči Škrtěla zahrají hosté rohový kop.

86
    Fernandes zkoušel šetřit další cenný čas u rohového praporku, nakonec z toho bude pro hosty aut.

85
    Semedo rozehrál standartku dozadu, do žádného riskování už se Benfica nepustí.

84
    Opět hosté měli k dispozici rychlý brejk. Situaci tři na dva nakonec ukončil faul na Gedsona Fernandese, který už toho dnes schytal opravdu moc.