Martin – Šumperk 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Saryarka 2:3 (1:2 po s.n.) | Slavia – Benátky n/J 2:1 (kon.)
Kolín – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Spartak Moskva 4:2 (3:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Nymburk 4:3 (kon.)

52:56
    Akce hostů dva na dva, domácí faulovali. Menší trest za sekání dostal Jan Grim (MBL).

48:21
    Menší trest na straně hostů. Menší trest za nebezpečnou výstroj obdržel Asjan Rajsov (SRA).

39:36
    Ještě jedno vyloučení. Dvouminutový trest za vysokou hůl obdržel střelec předchozího gólu – Maxim Kitsyn (SRA).

36:47
    Bránit se budou muset pro změnu znovu boleslavští hráči. Menší trest za krosček obdržel Pavel Kousal (MBL).

33:21
    Karaganda měla tlak a po jedné ze střel mohla využít vzniklý zmatek k vyrovnání, přesto byli za hrubost vyloučeni právě hosté, konkrétně Alexander Borisevič (SRA).

25:36
    Za sekání ve středním pásmu inkasoval menší trest Martin Procházka (MBL).

17:32
    Domácí gólman přerušil hru, Bruslaři budou následně hrát v oslabení. Dvouminutový trest za nedovolené bránění dostal Tomáš Knotek (MBL).

09:46
    Dvouminutový trest za nedovolené bránění dostal Dominik Pacovský (MBL). Hlavní rozhodčí Petr Lacina tradičně neváhá a vylučuje hned zpočátku velice často.

06:27
    Za držení čeká trest také Bruslaře. Oldrich Kotvan (MBL) si musí odpykat dvě minuty na trestné lavici.

03:23
    Kazašský celek jde dokonce na 104 sekund do tří! Dvouminutový trest dostal Ilja Antonovskij (SRA).

03:07
    Znovu si domácí zahrají v přesilové hře. Menší trest za krosček dostal Andrej Rjašentsev (SRA).

00:43
    Hned v první minutě jdou hosté do čtyř. Marek Tvrdoň (SRA) byl vyloučen na dvě minuty za nebezpečnou výstroj.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 21. Žejdl (Látal), 29. Procházka (Bernad, Říha) – 18. Zjazov, 38. Kitsyn (Rajsov), rozh. náj. Kitsyn