Anderlecht – Mouscron 2:0 (kon.)
RSC Anderlecht
2:0 (1:0)
Royal Excel Mouscron
Pátek 17.08.2018, 20:30 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická liga • 4. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:23:50)

Utkání končí očekávaným vítězstvím Anderlechtu, který k němu ale znovu dokráčel tak nějak mimochodem... nebyla to z jeho strany žádná superpodívaná, ale v zápasech se mu vždy podaří nějaký ten gól vstřelit a případně přidat i další gól, což se mu dnes povedlo. Trochu kaňkou je pak vyloučení domácího Vranješe, který za svůj blikanec dostal rovnou červenou kartu. Mouscronu nelze upřít snaha, hlavně ve druhém poločase, ale všechny gólové šance hostů dnes dokázal bravurně zneškodnit gólman Didillon.

90+4

90+2
    Nastavují se čtyři minuty, Alexis Saelemaekers (Anderlecht) nyní odehrál míč raději do autu, hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

90+1
    Žlutou kartu dostává Benjamin Van Durmen (Royal Excel Mouscron).

89
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Selim Amallah, přichází Luka Luković.

89
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Ivan Santini, přichází Pieter Gerkens.
    86. Kuzmanoviće (Mouscron) vychytal gólman domácích

86
    A čerstvý muž na hřišti, Mićo Kuzmanović (Mouscron), se hned dostává do gólové šance, kdy z první vypálil na branku, po centru z pravé strany, Didillon ale reflexivně vyráží!

84
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Alexandros Katranis, přichází Mićo Kuzmanović.

83
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Francis Amuzu, přichází Dennis Appiah.
    80. Červená karta

80
    To, co předvedl nyní domácí Ognjen Vranješ, to se vidí málokdy... ostrý skluz, kterým mohl soupeři způsobit zlomeninu nohy ocenil sudí Lambrechts červenou kartou!

80
    Čeká nás posledních zhruba deset minut a domácí vedou již 2:0 a míří za dalšími třemi body.

77
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Knowledge Musona, přichází Rjōta Morioka.

76
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Idrisa Sambú, přichází Yanis Mbombo Lokwa.

75
    Dimata nyní zatápí defenzivě Mouscronu při rozehrávce.

74
    Selim Amallah (Mouscron) měl k dispozici zajímavou standardku, přímý kop v těsné blízkosti vápna soupeře, jenže míč končí na bránícím hráči ve zdi, Mouscron z této standardky nesníží.