Pátek 17.08.2018, 18:30 • Anži-Arena, Kaspijsk • Ruská Premier Liga • 4. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:25:48)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 0:9. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:13.

Druhý poločas byl ve znamení hry Orenburgu, který dokázal vyrovnat z pokutového kopu. Tohle hostující borce nakoplo a postupně ještě přidali dvě branky. Machačkala se naopak ve druhém poločase nedostala vůbec k ničemu a jakoby nastoupila úplně jiná sestava než v prvním poločase. Viděli jsme tedy solidní fotbal, kdy v každém poločase hrál jeden celek. Viděli jsme dvě penalty, Machačkala tu svou neproměnila, zato Orenburg díky ní dokázal vyrovnat a nakopnout se k vítězství.

90+3

Zákroky brankáře Jevgenij Frolov: 1.

90+3
    Na hřišti se již nic neděje, domácí jakoby už byli smířeni s tím, že dnes prohrají.

90+1
    Ještě se však musí tři minuty soustředit na hru. Přesně tolik nastavil hlavní arbitr.

90
    Běží nám poslední minuta základní hrací doby a o vítězi je již rozhodnuto. Orenburg velmi dobře zahrál druhý poločas a zaslouženě se může pomalu a jistě radovat.

Zákroky brankáře Jurij Djupin: 2.

87
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Andrej Kozlov, přichází Arťom Kulišev.

86
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Ivan Markelov, přichází Amir Mohammad.

85
    Klobouk dolů před hostujícím celkem. Kdo by čekal, že po nepovedeném prvním poločase dá rovnou tři branky v poločase druhém.
    83. Andrea ČUKANOV - 1:3

83
    Orenburg právě vstřelil branku!
    Tak to byla hezká branka v podání ANDREA ČUKANOVA. Orenburg zahrával rohový kop, centrovaný míč šel na branku, kde jej Djupnik vyboxoval ven do hřiště. Na míč si však počkal Čukanov a ten z první jej napálil nechytatelnou ranou do branky!

81
    Centr z pravé strany a obrana Orenburgu po dlouhé době měla poplach před svou brankou. Vše pro ně dobře dopadlo.

80
    Domácí celek nyní drží míč a snaží se uklidnit a něco v závěrečných minutách vymyslet.

79
    Hosté jsou za svou aktivitu ve druhém poločase po právu odměněni a Machačkalu možná ještě bude ta neproměněná penalta i mrzet.

78
    Machačkala se nyní ubránila další nebezpečně zavánějící situaci. Ta nyní neví, kde jí hlava stojí.
    77. Alexej SUTORMIN - 1:2

Adam Dořák

Branky: 12. Novoselcev (Markelov) – 69. Popovič (pen.), 77. Sutormin (Oyewole), 83. Čukanov

Karty:   54. Markelov (MCK), 60. Udalyj (MCK), 68. Novoselcev (MCK), 72. Rabiu (MCK) – 8. Čirkin (ORE), 40. Begić (ORE), 57. Popovič (ORE), 71. Sivakov (ORE)

Neproměněná penalta: 41. Markelov (MCK), brankář Frolov zneškodnil

Anži Machačkala: Djupin – Udalyj, Gapon, Novoselcev, Chancellor, Gigolajev (74. Agalarov) – Kacajev (65. Ondoua), Kulik, Savičev, Rabiu (C) – Markelov (86. Mohammad).
    Náhradníci: Sugrobov – Kalošin, Ondoua, Čajkovskij, Achjadov, Mohammad, Agalarov.

FK Orenburg: Frolov – Sivakov, S. Těrechov, Oyewole, Sutormin, Begić – Čirkin (46. Popovič), Brejev (57. Čukanov), Afonin (C), Miškić – Kozlov (87. Kulišev).
    Náhradníci: Dovbňa, Ruděnko – Andrejev, Šachov, Maljarov, Kulišev, Popovič, Čukanov.

Rozhodčí: A. Eskov