Lokeren – Standard 0:3 (kon.) | Cercle Brugge – Waregem 3:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Sint-Truiden 2:2 (kon.)
Kortrijk – Oostende 1:2 (kon.)
Sporting Lokeren
0:3 (0:0)
Standard Lutych
Sobota 18.08.2018, 18:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická liga • 4. kolo

Hostující celek hrál od první minuty do poslední aktivněji než jeho soupeř. Podařilo se mu hned třikrát překonat brankáře soupeře. Lutych vyhrává 3:0 a získává do tabulky další body. Domácí si žádnou velkou šanci nevypracovali. (19:56:49)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:15. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:5.

90+3
    90+3. Samuel BASTIEN - 0:3

90+3
    Standard právě vstřelil branku!
    V samotném závěru se po odraženém centru prosazuje před brankou osamocený SAMUEL BASTIEN. Jeho rána mířila k tyčce a gólman si vybral druhou stranu.

90+3
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Moussa Djenepo, přichází Samuel Bastien.

90+1
    Tři minuty uvidíme nad rámec devadesáti.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Probíhá poslední minuta poločasu.

88
    V poklidném tempu se zápas dohrává, hosté budou ještě střídat.

87
    Rána domácího hráče byla zblokovaná. Rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.

85
    Omri Ben Harush se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho projektil byl zblokovaný obráncem.

84
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Collins Fai svou aktivní hrou vybojoval autové vhazování na útočné polovině.

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, domácí celek se pokouší zdramatizovat zápas, ale zatím se nemůže dostat do střeleckých pozic.
    79. Mahdí CARCELA-GONZÁLEZ - 0:2

79
    Krásná rána posílá hostující celek do dvoubrankového vedení. Ze střední vzdálenosti poslal míč do horního rohu MAHDÍ CARCELA-GONZÁLEZ.

76
    Moussa Djenepo měl před sebou odkrytou část branky, jeho rána ale končí mimo. Z bezprostřední blízkosti minul branku.

74
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Orlando Sá, přichází Renaud Emond.

73
    Răzvan Marin dobře vypálil, jeho rána končí ve středu branky, kde byl pozorný brankář Ortwin De Wolf.