Lokeren – Standard 0:3 (kon.) | Cercle Brugge – Waregem 3:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Sint-Truiden 2:2 (kon.)
Kortrijk – Oostende 1:2 (kon.)
Waasland-Beveren
2:2 (1:1)
Sint-Truiden VV
Sobota 18.08.2018, 20:00 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická liga • 4. kolo

Já se s vámi pro dnešek loučím a u dalších onlajn přenosů se těším na vaši pozornost. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (22:09:18)

Statistiky dnešního utkání:
    Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 8:8.
    Střely mimo: 6:3.
    Rohy: 2:2.

Utkání nakonec končí nerozhodně 2:2 a viděli jsme nutno říct moc pěkný a ofenzivě laděny duel ve kterém nikdo nechtěl brát remízu. V prvním poločase jsme viděli dvě branky, nejprve se prosadil Amponmah, vyrovnání poté přinesl Endo. Ve druhém poločase šli zásluhou branky De Sarta do vedení hosté, ale pouze na minutu, jelikož razítko na dnešní remízu dal střídající Jubitana.

90+4

90+4
    Roman Bezus vzal exekuci na sebe a mířil téměř dokonale, nicméně ráně scházela rasance a tak se stihl brankář Roef vrhnout ke své pravé tyči a zachránil domácím bod.

90+3
    Žlutou kartu dostává Aleksandar Vukotić (Waasland-Beveren).

90+3
    Bezus je dnes vynikající. Přešel přes dva hráče a vynutil si faul těsně za hranicí velkého vápna, velká šance pro Sint – Truiden rozhodnout dnešní klání!

90+2
    Na druhé straně šel do koncovky Boljevič a ani jeho střela neměla špatné parametry a jen o kousek minula levou šibenici!

90+2
    Ukrajinský záložník Bezus má vytříbenou techniku a jeho střele opravdu moc nechybělo!

90+1
    Volný přímý kop zhruba z 30 metrů pro hosty po faulu Caufrieze.

90
    Hlavní sudí nastaví dnešní utkání o 4 minuty.

89
    Hraje se opravdu krásný fotbal nahoru dolu, uvidíme, kdo z něj vyjde vítězně, takhle by to mělo vypadat na všech stadionech v závěrečných minutách nerozhodného utkání.

88
    Jubitana se mohl stát domácím hrdinou! Centrem z pravé strany ho našel Boljevič a Jubitana se položil do hlavičky a míč z jeho hlavy jen těsně minul pravou tyč hostující branky!

87
    Pozornost Roefa v domácí brance vyzkoušel z dálky agilní Boli.

85
    S ohněm si teď zahrával Vukotič při rozeherávce, měl štěstí že zachycená rozehrávka skončila v zámezí. Na obou týmech je však vidět, že dnes berou pouze vítězství a je dost možné že se ještě minimálně jedné branky dočkáme.

84
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Nana Ampomah, přichází Beni Badibanga.
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Cristian Ceballos, přichází Duckens Nazon.

81
    Domácí nemají dost a nejspíše dnes nejlepší hráč na hřišti Amponmah šel jeden na jednoho, no nakonec nepřešel přes hostujícího obránce do koncovky.
    79. Denzel JUBITANA - 2:2

79
    Waasland právě vstřelil branku!
    Je znovu srovnáno! Ihned po rozehrávce se domácí vrhli do útoku, Amponma si tak dlouho naváděl míč na střelu, až mu byl míč vypíchnut, ale ke škodě hostů pouze na nohu střídajícího DENZELA JUBITANY, ten se nerozpakoval a ranou z poza vápna vymetl pavučiny v brance Denny Steppa. Začínáme od znova! – 2:2!