Petřkovice – Zlínsko 2:1 (kon.) | Hulín – D. Benešov 0:3 (kon.) | Líšeň – Hlučín 1:1 (kon.)
Rýmařov – Uničov 1:2 (kon.) | Uh. Brod – Vel. Meziříčí 1:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Kroměříž 0:2 (kon.)
Frýdek-Místek – Vrchovina 4:1 (kon.) | Hodonín – Vyškov 1:0 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:1 (0:1)
FC Velké Meziříčí
Sobota 18.08.2018, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Ode mě je to nyní vše, děkuji za pozornost. (18:21:53)

Uherský Brod se ve třetím kole MSFL rozešel smírně s Velkým Meziříčím 1:1. Hosté se dostali do vedení díky Muchovi, ve druhé půli srovnal Kovář. Vzhledem k průběhu zápasu se jedná o zaslouženou dělbu bodů.

90+3
    Marek David se nedostal k hlavičce, bude se kopat od brány.

90+3
    Uherský Brod bude v závěru nastavení zahrávat volný přímý kop, přibližně ze čtyřiceti metrů.

90+2
    Žlutou kartu dostává Mužátko (FC Velké Meziříčí).

90+2
    Žlutou kartu dostává Mančík (ČSK Uherský Brod).

90
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90
    Domácí fotbalisté se dostali ke dvěma zajímavým příležitostem, do brány však neprošla ani střela z vápna, ani hlavička u levé tyče.

89
    Balón na přední tyč byl ale zneškodněný.

89
    Domácí po faulu soupeře zahrávali standardní situaci, Velké Meziříčí ale odvrátilo na roh.

88
    Žlutou kartu dostává Puža (FC Velké Meziříčí).

87
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Chalupa, přichází Polanský.

86
    Kovář netrefil míč a Dolejš mohl ze strany jít na bránu, rozhodl se však ho nechat dojít za autovou čáru.

85
    Domácí se po sérii hlaviček prodrali k vápnu soupeře, ten ale míč vrací zpátky na druhou stranu hřiště.

82
    Blanař se dostal k vápnu Velkého Meziříčí a pravděpodobně nastřelil ruku některého z protihráčů, rozhodčí toto provinění ale nespatřil. Hra tak pokračuje dále. Domácí fanoušci se však na hlavního sudího velmi zlobí.

82
    Čerstvý Mužátko dobře napadal svého protihráče, získal míč, který přebral Dolejš. Ten na levé straně ještě přihrál spoluhráči, byla to však špatná volba. Domácí mohli založit útok, zbytečně ovšem spěchali.

80
    Posunout k výhře chtěl svůj tým Petr Dolejš, jeho střela zkraje vápna těsně letěla nad horní tyč.

80
    Začíná se pořádně přiostřovat, do konce duelu zbývá deset minut. Urve někdo tři body?