Breda – Graafschap 3:0 (kon.) | Venlo – Ajax 0:1 (kon.) | Heracles – Den Haag 4:2 (kon.)
Sittard – Eindhoven 1:2 (kon.)
Fortuna Sittard
1:2 (0:1)
PSV Eindhoven
Sobota 18.08.2018, 20:45 • Fortuna Sittard Stadion (Sittard) [Kapacita: 12 500] • Nizozemská Eredivisie • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:44:04)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 0:7. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:16.

Dnešní utkání je za námi. Domácí dokázali v 61. minutě vyrovnat zásluhou Novakoviche. Hosté však v samém závěru utkání zmáčkli svého soupeře a nakonec z toho vytěžili i vedoucí branku, kterou v 90+1. minutě vstřelil střídající mladík Rigo. Hosté si tak z dnešního zápasu připisují do tabulky vydřené tři body.

90+5

90+4
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že hosté nakonec v dnešním těžkém utkání zvítězí.

90+3
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
    90+1. Dante RIGO - 1:2

90+1
    PSV právě vstřelilo branku!
    Tak hosté se přeci jen dočkali vedoucí branky! Mladičký DANTE RIGO převzal míč poblíž vápna soupeře a následně se s ním dostal dovnitř, kde však narazil na jednoho z obránců, který mu míč odebral, avšak tak nešťastně, že se míč poté od jednoho z protihráčů opět odrazil k němu, a ten se následnou střelou bližší tyči nemýlil!

90
    Už nám běží poslední minutka utkání.

89
    Tento rohový kop ale nenadělal domácím větší potíže. To až střela Bergwijna z hranice vápna, která skončila jen těsně vedle pravé tyče Koselevovy branky.

89
    Hosté budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.

88
    Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

87
    Domácí už momentálně prakticky jen brání a snaží se ubránit výsledek 1:1.

85
    De Jong se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a hrát tak mohou domácí.

84
    Dumfries se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.

83
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Gastón Pereiro, přichází Mauro Júnior.

82
    Jeden z domácích hráčů se nedokázal dostat přes jednoho z obránců u levé postranní čáry a dopředu tak vyrážejí hosté.

81
    Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Ahmed El Messaoudi, přichází Finn Stokkers.