Real Betis – Levante 0:3 (kon.) | Celta Vigo – Espanyol 1:1 (kon.) | Villarreal – Real Sociedad 1:2 (kon.)
Barcelona – Alavés 3:0 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (0:1)
Espanyol Barcelona
Sobota 18.08.2018, 18:15 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek z toho přenosu vše, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. Hezký zbytek dne. (20:17:53)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:14.

Celta de Vigo dokázala ve druhém poločase zabrat, z první akce srovnala a došla si alespoň pro bod za remízu 1:1, to je slušný start do nového ročníku. Remíza je zasloužená. Oba týmy měly několik možností rozhodnout, ale neuspěl ani jeden, Álvarez ani Dieho López už míč za svá záda nepustili.

90+6

90+6
    Poslední centr Aspase skončil na hlavě domácího hráče, který však zamířil v těžké pozici nad břevno.

90+5
    Ale Didac Vilà pokazil přihrávku, následně vyskluzoval protihráče a zastavil brejk domácí, za což dostává žlutou kartu.

90+5
    Espanyol se ubránil a ještě míří dopředu..

90+5
    Aspas vyslal do šestnáctky nebezpečný centr, který však hosté odvrátili. Boufal následně alespoň vybojoval osmý roh pro Celtu.

90+4
    Pérez zbytečně fauloval u postranní čáry, domácí rozehrávají přímý kop, jedna z posledních šancí rozhodnout zápas!

90+3
    Espanyol dlouho kombinoval na útočné polovině, Darder nakonec odcentroval na zadní tyč, kde viděl dva spoluhráče, ale přehnal to a míč skončil v zámezí. Álvarez odkopává od branky, ještě to mohou zkusit domácí.

90+1
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Dennis-Yerai Eckert.

90+1
    Žlutou kartu dostává Junior Alonso (Real Club Celta de Vigo), za pokus obrat o míč Lópeze při výkopu.

90+1
    Nastavuje se pět minut, mezitím Diego López bezpečně lapil centr z rohového kopu.

90
    Beltrán pěkným pasem hledal Gómeze, ten však byl bráněný těsně, alespoň roh je z toho pro domácí.

89
    Gómez to vzal na sebe, dostal míč přes zeď, ale míč nasměroval pouze do boční sítě na bližší tyči, Diego López zasahovat nemusel.

88
    Boufal zamířil dopředu a kvalitní kličkou vybojoval faul na svou osobu, zajímavý přímý kop pro Celtu kousek před šestnáctkou z levé strany!

88
    Míč propadl k Puadovi, který však neuspěl stejně jako Hermoso v první půli, balon napálil vysoko nad branku.