Brozany – Karlovy Vary 2:2 (3:5 po pen.) | Jirny – Dobrovice 2:4 (kon.) | Štěchovice – Velvary 1:1 (5:4 po pen.)
po penal. (5:4)
TJ Štěchovice
1:1 (1:0)
TJ Slovan Velvary
Neděle 19.08.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 2. kolo

Z tohoto utkání je to vše, mějte se fajn. (19:24:24)

Je dobojováno! Štěchovice po herně vydařené první půli ztratili svůj náskok pár minut po změně stran, když na 1:1 vyrovnal Ladislav Vopat. Další gól ze hry už nepadl, a tak o vítězi rozhodly až pokutové kopy, v nichž byli úspěšnější domácí a mohou tedy slavit první výhru v sezoně.

Střílení penalt začíná.

90
    Druhý poločas skončil.

86
    I pět minut před koncem základní hrací doby trvá remízový stav, po kterém by následovaly pokutové kopy. V nich oba celky před týdnem prohrály.

85
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Šimon Těžký, přichází Viktor Müller.

85
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Lukáš Stýblo.

78
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Ladislav Vopat, přichází Miroslav Müller.

70
    Velvary po nástupu do druhé půle rychle vyrovnaly a remízový stav 1:1 drží i v probíhající sedmdesáté minutě zápasu.

68
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jan Díl, přichází Jakub Greš.

59
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Tomáš Nosek, přichází Petr Kovařík.

48
    Velvary právě vstřelily branku!
    Vynikající vstup do druhé půle pro hosty! Necelé tři minuty po změně stran na Řeháka vyzrál LADISLAV VOPAT a srovnal skóre na 1:1.

47
    Kafka svou přihrávkou z pravého kraje pokutového území hledal někoho v pokutovém území, ale míč skončil na kopačkách domácích obránců.

46
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Michal Doležal, přichází Bohumil Havel.

46

Je za námi úvodní polovina zápasu. Mnohem více ze hry měly dosud Štěchovice, které jdou do kabiny se zaslouženým vedením 1:0. V jednatřicáté minutě z penalty otevřel skóre Ladislav Volešák. Domácí měli i několik dalších gólovek, jenže ty už zůstaly nevyužity, takže Velvary mohou nadále živit naději na bodový zisk.