Sporting – Setúbal 2:1 (kon.) | Nacional – Moreirense 1:2 (kon.) | Rio Ave – Marítimo 3:1 (kon.)
Belenenses – Porto 2:3 (kon.) | Santa Clara – Braga 3:3 (kon.)
CD Nacional
1:2 (0:1)
Moreirense FC
Neděle 19.08.2018, 17:00 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek Nedělního odpoledne. (19:07:38)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 6:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:24.

A je dobojováno. Hosté se štěstím odjíždějí s 3 body. Na tento zápas jistě rád zapomene Arabidze, který v 94. minutě neproměnil penaltu a jeho tým, tak končí s prázdnou. Mužem utkání byl vyhlášen hostující brankář Jhonatan a podle mě si to zcela zaslouží. Kdyby domácí využili tutové šance, tak skóre by bylo úplně jiné, takový je fotbal a domácí jsou po 2. kolech stále bez bodu. Utkání nejdříve otevřel již v 7. minutě po skvělé hlavičce Pedro, následně na začátku druhého poločasu přišlo vyrovnání. A 12 minut na to, Harribito poslal hosty do vedení 2:1.

90+5

90+5
    Domácí zahrávali ještě rohový kop, pro ten si však přišel brankář.

90+3
    Neuvěřitelné!! Arabidze se postavil za penaltu a mohl tak dát týmu aspoň bod. Penaltu ale přestřeluje.

90+2
    Žlutou kartu dostává Ivanildo Fernandes (Moreirense FC).

90+2
    Byla nařízena penalta.

90+1
    Hosté se ještě dopustili faulu na vlastní polovině a s ním přichází i přímý kop pro domácí. Riascos se postavil za míč zkusil střelu přímo, ta ale letěla přesně do rukou brankáře.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Hráči Moreirense už drží míč na své polovině a snaží se zdržet hru a pojistit si tak výhru.

87
    Domácí se v závěru tlačí do útoku a vybojovali si další rohový kop. Míč letěl na zadní tyč, kde se o hlavičku pokusil Arthur, ale svůj pokus poslal vysoko nad.

85
    Domácí si vybojovali rohový kop, ten byl však mizerně zahraný.

84
    Žlutou kartu dostává Jhonatan (Moreirense FC).

83
    Mohlo být srovnáno! Gorré poslal centr z pravé strany, který letěl přesně na hlavičku Arabidzeho. Hlavička byla mířená do levého rohu, na tu však vyskočil dnes skvělý Jhonatan a hlavičkový pokus chytá.

82
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Witiness Quembo, přichází Kenji Gorré.

82
    Domácí brankář vychytal dvojitou dorážku hostujícího celku a stále drží skóre 2:1.