HC Plzeň – Mountfield HK 3:3 (0:2 po s.n.) | Zlín – Kometa Brno 2:4 (po pr.) | Havířov – Mountfield HK 1:4 (po pr.)
HC Plzeň – Kometa Brno 0:3 (po pr.) | Zlín – Havířov 0:3 (1:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
HC Plzeň 1929
3:3 (1:1, 2:2, 0:0 - 0:0)
Mountfield HK
Neděle 19.08.2018, 08:00 • ZS Luďka Čajky • ZLÍN CUP 2018

Fanouškům Plzně a Hradce děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle. Ještě bych vás tímto chtěl na pozvat na další zápas Zlín Cupu 2018, při kterém se střetnou PSG Berani Zlín s HC Kometa Group. (10:15:13)

A je konec! Po strhujícím zápase nakonec bere vítězství Hradec, když lépe zvládnul nájezdy. Plzeň však tedy nehrála špatně. Měla moc šancí na vítězství, stejně jako Hradec, ale ve třetí třetině ani v prodloužení už gól nepadl.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení o vítězi nerozhodlo, takže nás čekají nájezdy. Uvidíme, kdo zvládne nájezdy lépe a vezmi si velmi cenou výhru.

50:00
    Prodloužení skončilo.

49:40
    Poslední útok Plzně.

49:10
    Hradec získal puk v útoku, ale radši zajel zpátky, aby mohl vystřídat.

48:38
    U puku je nyní Plzeň, ale nikam se moc nežene.

48:08
    Další šance pro Hradec, opět Prchlík zasahuje.

47:47
    Nyní se dostal do samostatného úniku Jirků, na Prchlíka si však střelou mezi betony nepřišel.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 2. Jiříček (Soukup, Kaiser), 26. Hauser, 30. Kanta – 9. Pajer (Pinkas), 23. Budina (Pelda, Jerman), 27. Marha, rozh. náj. Beneš