Martin – Lipt. Mikuláš 4:3 (3:2 po s.n.) | Žilina – Osmos Bratislava 6:1 (kon.) | Mountfield HK – Znojmo 4:2 (1:2 po s.n.)
Olomouc – Jihlava 2:1 (kon.) | Klatovy – Plzeň 2:8 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:3 (po pr.)
Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.) | Šumperk – Jastrzębie 6:7 (0:1 po s.n.) | Nový Jičín – MŠK Púchov 3:2 (kon.)
Pelhřimov – Tábor 4:5 (po pr.) | Dvůr Králové n. L. – Kolín 1:4 (kon.) | K. Vary – Litvínov 3:2 (po pr.)
Jablonec n/N – Děčín 9:8 (kon.) | Kobra – Řisuty 4:2 (kon.) | Litoměřice – Slavia 1:2 (kon.)
Prostějov – Nové Zámky 5:3 (kon.) | Vsetín – Třebíč 4:2 (kon.) | Havířov – Cracovia 1:4 (kon.)
Frýdek-M. – Trenčín 1:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 5:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Úterý 21.08.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Přípravné zápasy

61:08
    Situace na ledě se začíná vyostřovat, za sekání si jde sednout na dvě minuty David Tůma.

57:13
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Stanislav Balán – 10 min. osobní trest + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

56:54
    Půl minuty dvojité početní výhody pro Karlovy Vary. Po podražení si půjde odpykat dvě minuty Jan Strejček.

55:23
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Martin Hanzl – 2 min., podražení).

50:53
    Juraj Mikúš (LIT) si odjel sednout na trestnou lavici po podražení Stloukala u mantinelu. Dvě minuty za podražení a další šance pro domácí na navýšení svého skóre.

45:50
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Baránek – 2 min., pozdní dohrání).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petr Šenkeřík – 2 min., vysoká hůl).

42:30
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Dávid Gríger – 2 min., vysoká hůl).

36:50
    Dvě minuty si vysloužil od sudích Marek Baránek (LIT) za hrubost.

24:16
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Martin Rohan – 2 min., hákování).

15:57
    Dalším vyloučením Vervy se stává Jiří Hunkes (LIT), který se provinil hákováním.

11:38
    František Gerhát (LIT) nedovoleně zabránil Filipu Novotnému v zákroku a vysloužil si dvě minuty na trestné lavici.

09:53
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Gríger – 2 min., hákování).

02:52
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Válek – 2 min., hákování).

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 16. Kohout (Gríger), 41. Flek (Balán), 65. Flek – 22. Jurčík (Ščotka), 36. Válek (Jánský, Řehoř)

HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Závorka) – Rohan, Sičák "A", Šenkeřík, Kovačevič, Podlipnik, Šafář, Vágner, Tomeček – Rachůnek, Balán "A", Flek – Mikúš, Skuhravý "C", Gorčík – Beránek, Gríger, Kohout – Stloukal, Kverka, Lapšanský
    HC VERVA Litvínov: Janus (Orct) – Baránek, Hunkes, Kubát "A", Sörvik, Ščotka, Doudera, Strejček, Romančík – Petružálek, Mikůš, Tůma – Lukeš, Hübl "C", Gerhát – Helt, Hanzl, Jurčík – Válek, Řehoř, Jánský

Rozhodčí: Battěk, Bejček – Gerát, Hynek