Martin – Lipt. Mikuláš 4:3 (3:2 po s.n.) | Žilina – Osmos Bratislava 6:1 (kon.) | Mountfield HK – Znojmo 4:2 (1:2 po s.n.)
Olomouc – Jihlava 2:1 (kon.) | Klatovy – Plzeň 2:8 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:3 (po pr.)
Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.) | Šumperk – Jastrzębie 6:7 (0:1 po s.n.) | Nový Jičín – MŠK Púchov 3:2 (kon.)
Pelhřimov – Tábor 4:5 (po pr.) | Dvůr Králové n. L. – Kolín 1:4 (kon.) | K. Vary – Litvínov 3:2 (po pr.)
Jablonec n/N – Děčín 9:8 (kon.) | Kobra – Řisuty 4:2 (kon.) | Litoměřice – Slavia 1:2 (kon.)
Prostějov – Nové Zámky 5:3 (kon.) | Vsetín – Třebíč 4:2 (kon.) | Havířov – Cracovia 1:4 (kon.)
Frýdek-M. – Trenčín 1:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 5:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:3 (1:1, 2:0, 2:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Úterý 21.08.2018, 18:30 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy • Přátelské utkání

Pro tuto chvíli je to ode mně vše! Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (21:18:59)

Ve třetí třetině přidali hned v úvodu Bruslaři čtvrtou branku, zásluhou Filipa Beneše. Hosté na tuto branku odpověděli dvěma trefami zásluhou Tomáše Franka. Plameny se tak dotáhly na rozdíl jediné branky. Na to dokázali odpovědět Bruslaři gólem Tomáše Ludvíka.

Je konec dnešního přátelského utkání! Rozhodující branku v samostatných nájezdech vsítil Jan Milfait.

Jako další se rozjel Stehlík, který neuspěl.

Jan Milfait poslal pomalý kotouč mezi betony, čímž uspěl

Patrik Přidal střelou mezi betony nepřekonal brankáře.

Lukáš Bureš bekhendem k levé tyči překonal brankáře.

David Michálek překonal Slámu bekhendovým zakončením pod horní tyč.

Martin Gregar střelou mezi betony překonal Nováka.

Bruslaři jdou do vedení! Richard Cachnín si vymíchal brankáře a k levé tyči ho překonal.

Marek Prokš nedal.

Miroslav Třetina předvedl spoustu kliček, ale Slámu nepřekonal.

Jan Hasoň minul branku,

Tomáš Semrád zkoušel střelu na levou tyč, ale Sláma vyrazil puk špičkou hole.

Jako první se rozjel Aleš Koželuh, ale našel jen lapačku Nováka.

Prodloužení skončilo nerozhodným stavem, na řadu jdou samostatné nájezdy.

Kovářů minul branku z mezikruží.

Cachnín odebral puk Slámovi a poslal jej před prázdnou klec, kde nikdo nebyl.

Přidal přihrál na Miroslava Třetinu, na kterého zívala poloprázdná branka, kam poslal kotouč, ale na poslední chvíli tam dal Sláma svůj beton.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 20. Michálek (Nepokoj, Beneš), 36. Vala (Kopic), 38. Michálek (Milfait), 41. Beneš (Milfait), 60. Ludvík (Chlubna, Voříšek) – 6. Kunstmüller (Hasoň), 52. Franek, 59. Franek (Hasoň)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Folvarský) – Semrád, Nepokoj, Vala, Kulhánek, Pejchal, Kopic, Kříž – Beneš, Milfait "A", Michálek – Přidal, Třetina "C", Holenda – Ludvík, Voříšek, Chlubna – Kozlík, Cachnín, Veverka
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Pleva "C", Peslar, Poizl, Koželuh, Lojek, Kališ, Kolda – Jícha, Bureš, Kovářů, Franek, Konečný, Kuřítko, Hasoň, Prokš, Stehlík, Kunstmüller, Gregar, Mäki

Rozhodčí: Jan Kubát – Michal Habásko, Petr Křivohlavý