HC Olomouc
9:3 (5:1, 2:1, 2:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 21.08.2018, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy juniorů

Olomouc dává gól! Jan Štědrý našel před brankou volného STANISLAVA HARABIŠE, a ten přisoudil Olomouci vítězství také v prodloužení!

Hned po návratu z trestné lavice ujížděl Lewandowski do brejku, ale jeho střela našla jen hruď Mokrého! (2:40)

Bahounek nabídl střelu do prázdné branky Ministrovi, ale Dolíška se včas přesunul! (2:16)

58:15
    Olomouci se nepodařilo vyhodit puk a Lednický dostal přihrávku ke vzdálenější tyči! Mokrý ho ale fantastickým zákrokem vychytal!

57:15
    Vítkovice si zahrají další přesilovku. Dvouminutovým trestem byl oceněn zákrok Martina Pěchy (OLO).

56:44
    Olomouc právě vstřelila branku!
    JAN ŠTĚDRÝ se protáhl vítkovickou obranou a střelou na vzdálenější tyč rozvlnil síť za Dolíškou! Asistence: Joshua Mácha.

51:27
    Tvrdý dostal přihrávku přesně mezi kruhy, ale ze střelecké pozice nedokázal Mokrého prostřelit.

44:04
    Domácí jsou ještě při chuti a lační po dalších gólech. Martin Pěcha se prokličkoval kolem obránce a předložil skákavou přihrávku JOSHUA MÁCHOVI, který poslal puk do vítkovické branky poosmé. Asistence: Martin Pěcha, Matěj Kořenek.

41:43
    Navíc si Ostrava zahraje další přesilovku. Dvě minuty za hákování si odsedí Robin Kaplan (OLO).

41:30
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Že by hosté přece jen vykřesali ještě naději? LEWANDOWSKI dostal přihrávku před branku, a i když se proti jeho pokusu stihl Mokrý přesunout, na dorážku už nestačil. Asistence: Lednický, Konečný.

40:00
    Na závěr druhé třetiny ještě rozhodčí udělili dvouminutový trest za faul loktem Tomáši Dvořákovi (OLO). Vítkovice tak zahájí poslední třetinu přesilovkou.

37:54
    Mokrý se ale nenechal ukličkovat a nakonec puk vyrazil pravým ramenem!

37:54
    Vosátko hákoval unikajícího hostujícího hráče a ten si teď vynahradí šanci v trestném střílení!

36:35
    KONEČNÝ dostal puk do jízdy, protáhl se kolem domácí obrany a ujížděl sám na brankáře. Toho si roztáhl a kolem betonu zasunul puk do odkryté branky. Asistence: Vachna.

36:20
    Mácha dostal překrásný pas ke vzdálenější tyči, ale než si zpracoval kotouč, Dolíška se přesunul!

33:48
    Jejich akci ale překazil jeden z hostujících obránců, který ihned poslal do protiútoku Lewandowskiho! Ostravský útočník se pokusil vystřelit pod betonem Mokrého, ale ten byl včas na ledě.

28:52
    Rosecký teď dostal puk a jel sám před branku, ale sklouzl mu po čepeli a vítkovický brankář nakonec svou branku uhájil.

28:28
    MATĚJ KOŘENEK teď předvedl fantastický individuální průnik, který zakončil přesnou střelou pod horní tyč! Bez asistence.

28:00
    Další pokus už byl ale lepší a Tichý se vřítil do útočného pásma a hledal před brankou volného spoluhráče. Puk se však odrazil o hole hostů.

24:52
    Hanáci se dostali dokonce k protiútoku, ale Pírek nedokázal prudkou přihrávku od Štefky usměrnit do branky.

24:36
    Vítkovice si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení si odpyká Tobiáš Handl (OLO).

20:54
    Rychlý protiútok domácím vyšel, Kořenek s PETREM BAHOUNKEM se dostali až před brankáře Ostravy a po rychlé přihrávce skóroval druhý jmenovaný do odkryté klece. Asistence: Matěj Kořenek.

17:17
    Po krátké potyčce u domácí branky se bude pokračovat ve čtyřech hráčích na obou stranách. Dvě minuty za hrubost si odpykají Lednický (VIT) a Klesla (OLO).

16:49
    Zcela nepokrytí zůstali u vítkovické branky Matěj Kořenek a JOSHUA MÁCHA, který po přihrávce prvního jmenovaného skóroval do odkryté klece. Asistence: Matěj Kořenek, Petr Bahounek.

16:22
    Pěcha dostal nádhernou přihrávku přes celou šířku kluziště, ale Dolíška se stihl přesunout a utěsnit mezeru mezi betony!

15:39
    Jen krátce po vypršení MInistrova trestu je tady další přesilovka domácích. Dvě minuty za hákování si odsedí Tvrdý (VIT).

13:32
    Také hosté si vyzkoušejí přesilovku. Dvě minuty za podražení si odpyká Ministr (OLO).

12:31
    Ani to netrvalo dlouho a je tady další gól domácího týmu! David Kalač poslal před branku přesný pas na TOMÁŠE DVOŘÁKA, který bez váhání poslal puk za záda vítkovického brankáře. Asistence: David Kalač, David Štefka.

11:45
    Olomouc si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování si odpyká vítkovický Beránek.

10:31
    Také hosté prolomili střeleckou smůlu. V přečíslení 3 na 2 zvolil BÍLÝ jednoduše střelu na vzdálenější tyč. Asistence: Lewandowski, Konečný.

06:43
    Gólová show Mory pokračuje! Harabiš posunul puk k brance na JANA ŠTĚDRÉHO, který si roztáhl gólmana Vítkovic a bekhendem jej přehodil. Asistence: Stanislav Harabiš, Ondřej Tichý.

05:50
    Nakonec se Hanákům podařilo také přidat další branku, když DAVID MINISTR z vrcholu kruhů vystřelil nad lapačku Dolíška. Asistence: Robin Kaplan, Jakub Horký.

02:09
    Jako blesk z čistého nebe přichází gól domácího týmu. Horký nabídl puk ROBINU KAPLANOVI, který jel sám na brnkáře Dolíška a vymetl pravý horní roh jeho branky. Asistence: Jakub Horký.

01:00
    Vítkovice se dostaly do přečíslení dva na jednoho, ale Kršna nedosáhl na přihrávku Krejsy.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 3. Kaplan (Horký), 6. Ministr (Kaplan, Horký), 7. Štědrý (Harabiš, Tichý), 13. Dvořák (Kalač, Štefka), 17. Mácha (Kořenek, Bahounek), 21. Bahounek (Kořenek), 29. Kořenek, 45. Mácha (Pěcha, Kořenek), 57. Štědrý (Mácha) – 11. Bílý (Lewandowski, Konečný), 37. Konečný (Vachna), 42. Lewandowski (Lednický, Konečný)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Klesla, Harabiš, Plhal, Bahounek, Vosátko – Benka-Rybár, Kořenek, Pírek, Pěcha, Kaplan, Rosecký, Handl, Mách, Kalač, Ministr, Štefka, Tomajko, Štědrý, Horký, Tichý, Dvořák.
    HC Vítkovice Ridera: Dolíška – Mrázek, Vachna, Bílý, Konečný, Lednický, Lewandowski, Smička, Kočí, Beránek, Pastor, Vjačka, Vřeský, Machů, Kršna, Krejsa, Kotásek, Tvrdý.