Česko
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Japonsko
Čtvrtek 23.08.2018, 14:00 • Zimný štadión Púchov • Turnaj čtyř (ženy U18)

Druhý zápas čeká svěřenkyně Pavla Zuziaka zítra od 14 hodin proti starému známému Finsku. Pro dnešek vám přeju příjemné odpoledne. (16:08:53)

Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Česko – 5 (29)
    Japonsko – 5 (16)

Když jsem říkal, že by byl výsledek 0:1 trpký, určitě jsem tím nemyslel, aby Japonky přidaly druhý gól... Ale to už vyjde nastejno. České hokejistky do 18 let vstupují do turnaje čtyř zemí v Púchově porážkou bez vstřelené branky.

Náš tým nedokázal využít vynikající start, naopak Japonky se postupem zápasu zlepšovaly. K vítězství by jim stačil i přesilovkový gól Akane Suzukiové z 21. minuty, výhru pojistily trefou do prázdné branky. Češky v posledních třech minutách trefily dvakrát tyčku, v koncovce se dneska (trochu tradičně) natrápily.

Nejlepšími hráčkami zápasu jsou vyhlášeny brankářky – Julie Pejšová a Reika Sasakiová.

59:41
    Ještě jedna přesilovka pro český tým, ale obávám se, že to už je pozdě. Kaho Suzukiová (JPN) je vyloučena za vystřelení puku z hřiště.

59:35
    Karolína Sýkorová měla ve své premiéře na hokejce aspoň čestnou branku, ale před prázdnou klecí podle všeho napálila znovu tyč!
    59:00 ŠIGAOVÁ - 0:2

59:00
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    Teď už je bohužel v české brance. Naše obránkyně zahrála u střídačky hodně liknavě, AKANE ŠIGAOVÁ ji připravila o kotouč a pak neměla vůbec žádný problém trefit prázdnou branku – 0:2. Bez asistence.

58:43
    Jedna z českých hráček neuspěla střelou z ostrého úhlu a puk je zase v naší třetině.

58:16
    Japonky kotouč vybojovaly i díky tomu, že Kaltounková ztratila hokejku. Musíme zase z vlastní třetiny.

58:06
    Sražená přihrávka skončila v ochranné síti. Julie Pejšová prchla na střídačku a jdeme to zkusit v šesti proti čtyřem!

57:47
    Adéla Škrdlová kvůli ofsajdu nemohla pokračovat v akci.

57:30
    Japonsko vyhazuje puk přes všechny čáry.

57:19
    Zatím zůstáváme v pěti.

57:19
    Anju Hajakawaová (JPN) – 2 minuty za podražení.

57:19
    Český tým jde na přesilovku a střídačka si bere oddechový čas!

57:13
    Už tam mohl být! Sražená střela Daniely Pejšové skončila na tyčce a pak ho ještě dorážela Sára Čajanová, ale puk končí mimo!