D. Benešov – Líšeň 2:3 (kon.) | Rýmařov – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Vyškov – Petřkovice 3:0 (kon.)
MFK Vyškov
3:0 (2:0)
FC Odra Petřkovice
Sobota 25.08.2018, 17:00 • Stadion za parkem, Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:55:48)

A je dobojováno. Domácí nakonec v závěru přidali třetí branku a odnáší si tak 3 body. Druhý poločas opět ovládli domácí, i když v závěru se do zápasu dostali i hosté. V poslední minutě nastal ještě rohový kop pro hosty, po kterém však inkasovali z následného protiútoku. Všechny tři branky vstřelili bratři Vintrovi. Úvodní dvě vstřelil Marek Vintr a tu poslední Ondřej Vintr.

90

89
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Hosté špatně rozehráli rohový kop a domácí se dostali do protiútoku. Míč si vzal ONDŘEJ VINTR, který si hřiště podstatě přeběhl sám a sám také zakončil. Dnes je to zápas bratří Vintrů.

88
    Hosté ještě dostávají výhodu rohového kopu.

86
    Žlutou kartu dostává Klopek (FC Odra Petřkovice).

86
    Klopek teď tvrdě sešlápl nohu domácího obránce a za svůj výrok dostává žlutou kartu.

83
    Domácí hráči se již snaží hrát na polovině hřiště a hráče Petřkovic, nechtějí pustit dopředu.

81
    Přímý kop na sebe vzal Daniel Přerovský a zkusil tak střelu přímo. Míč letěl těsně nad břevnem.

80
    Vyškov bude zahrávat přímý kop, z cca 20 metrů.

79
    Domácí fanoušci jsou výrazně nespokojeni s rozhodčím, dokazuje to i jejich vulgární slovník.

78
    Hosté se zřejmě probudili a nyní se velmi rychle tlačí dopředu.

76
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází M. Vintr, přichází Matocha.

74
    Vyškov opět něco vymýšlel, ale akci lépe přečetl hostující obránce.

72
    Petřkovice se po dlouhé době pokusili zahrozit Kunického, avšak centr který letěl do vápna, nebyl pro něj obtíž.

71
    Dnešní utkání sleduje 262 diváků.

70
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Neumann, přichází Regec.

67
    Hosté se stále trápí a nejen v koncovce, ale sotva se dostanou do brankoviště domácích.