Ural – Groznyj 2:1 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 1:1 (kon.) | Spartak – Dynamo 2:1 (kon.)
FK Ural
2:1 (0:1)
FK Achmat Groznyj
Sobota 25.08.2018, 13:00 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga • 5. kolo

Hostují celek vstoupil do zápasu aktivně, dokázal se jako první prosadit, v prvním poločase se trefil Idrissa Doumbia. Do druhé části hry vstoupil Ural výrazně aktivněji, a tak dokázal otočit skóre. Nejprve vyrovnal Eric Bicfalvim, a pak dvaadvacet minut před koncem rozhodl zápas ve prospěch domácích Nikolaj Dimitrov. Ural vyhrává tento zápas 2:1 a získává body do tabulky. (15:01:02)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:8.

90+4

90+3
    Milád Mohammadí vybojoval vhazování na útočné polovině, obrana Urala hraje zodpovědně a hosté mají velké problémy s přechodem do střeleckých pozic.

90+2
    Hostující celek kombinuje na útočné polovině, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Jaroslav Godzjur rozehrává od své branky, míč končí po nepřesné akci v zámezí.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Rizvan Ucijev centroval před branku, následný střílený centr kryje gólman poměrně bez problémů.

87
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Zdá se, že domácí celek dokáže tento duel dovést do vítězného konce.

85
    Eric Bicfalvi dostal hru na útočnou polovinu, ale do střelecké pozice se Ural propracovat nedokázal.

83
    Achmat se pokouší aktivní hrou dostat do střelecké pozice, aby vyrovnal. Domácí obrana hraje zodpovědně.

81
    Rohový kop rozehrával hostující celek, centr před branku se nepovedl podle představ útočícího hráče.

80
    Ravanelli se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář domácího celku. Jaroslav Godzjur byl připravený.
    78. Nikolaj DIMITROV - 2:1

78
    Ural právě vstřelil branku!
    Aktivněji hrající domácí celek otáčí výboj zápasu a dostává se do vedení. Tvrdou ránou se prosazuje NIKOLAJ DIMITROV. Jeho projektil gólman sice tečoval, ale nedokázal jej zastavit.

78
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Andrej Jegoryčev, přichází Alexej Jevsejev.

78
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Ablaye Mbengue, přichází Ravanelli.

76
    Ablaye Mbengue je odnášen na nosítkách z hrací plochy. Zdá se, že do zápasu už nezasáhne.