Převýšov – Jirny 0:1 (kon.) | Vltavín – Olympia Radotín 1:2 (kon.) | Králův Dvůr – Živanice 2:1 (kon.)
Dobrovice – Brozany 2:1 (kon.) | Domažlice – Litoměřicko 4:1 (kon.) | Velvary – Písek 2:2 (5:4 po pen.)
FK Dobrovice
2:1 (1:1)
SK Sokol Brozany
Sobota 25.08.2018, 17:00 • Husova 627, Dobrovice • Česká fotbalová liga • 3. kolo

Statistiky zápasu
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:12. (18:56:42)

Viděli jsme nadprůměrné utkání, které mělo tempo, nasazení i fotbalovou kvalitu. Hosté paradoxně odehráli lepší druhý poločas než první, přesto v něm po třech remízách poprvé vyšli bodově naprázdno. Zápas rozhodl z dorážky vlastní neproměněné penalty Marek Volf.
    Z Dobrovice se loučím, hezký zbytek víkendu!

90+7

90+6
    Žluté karty dostávají za vzájemnou potyčku domácí brankář Ondřej Bartoš a hostující Chukwudi Chukwuma.

90+5
    Benda napřáhl z velké dálky přímo do Bartošovy náruče.

90+4
    Dobrovičtí fotbalisté jsou pod tlakem a jen odkopávají na soupeřovu půlku.

90+3
    Brozany uspěchaly rozehrávku rohu, je z něj pouze autové vhazování pro Picavu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Petr Tichý (Sokol Brozany).

90+2
    Po souboji u středového kruhu se píská znovu proti domácím, kterým se to pranic nelíbí.

90
    Rozhodčí nastavuje druhý poločas překvapivě rovnou o 7 minut! Ošetřování brozanského brankáře Lipše trvalo asi tři minuty, jiná delší přerušení nebyla...

89
    Ještě taktické střídání v mužstvu FK Dobrovice. Místo střelce úvodní branky Osvalda míří na trávník Jiří Krystan.

88
    Jaroslav Benda napálil míč pouze do dobrovické zdi.

87
    Domácí faulovali a rychle spěchají zpátky za balón. Před vápnem ale následoval další nedovolený zákrok a vynikající pozice pro přímý volný kop Brozan, k bráně je to zhruba 23 metrů.

85
    Novým mužem na trávníku v dresu Brozan je Ivan Šollar, pro dnešek dohrál Matheus Freitas Carvalho da Silva.

84
    Střelec rozdílového gólu Marek Volf si kapitánskou pásku dlouho neužil, za potlesku diváků ho na hřišti střídá Miroslav Petrlák.

83
    Míč zaduněl o plechovou střechu a končí kdesi za dobrovickým stadiónem.

81
    A z rohu málem udeřilo, právě Freitas se prosadil k prudké hlavičce, kterou Bartoš pouze ztlumil a míč uklidil z brankové čáry až Petlička!

81
    Na začátku poslední desetiminutovky řádné hrací doby vybojovali hosté poté, co Freitasovi v dobré pozici nesedla střela, alespoň roh.