PSG – Angers 3:1 (kon.) | Amiens – Remeš 4:1 (kon.) | Montpellier – Saint-Étienne 0:0 (kon.)
Nantes – Caen 1:1 (kon.) | Nice – Dijon 0:4 (kon.) | Toulouse – Nîmes 1:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:1 (1:1)
Angers SCO
Sobota 25.08.2018, 17:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (18:53:05)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 10:2.

Je dobojováno. Domácí fotbalisté potvrdili svou velkou kvalitu a ve druhém poločase dvěma dalšími góly získali dvoubrankový náskok. Ve dvaapadesáté minutě strhl vedení znovu na stranu PSG Kylian Mbappé a v šestašedesáté minutě pak skóroval Neymar a o osudech tří bodů tak bylo rozhodnuto. Hosté, ač se do poslední chvíle snažili něco se zápasem udělat, nakonec neuspěli. Z Parku princů tak nevezou žádný bod.

90+3

90+3
    Po spolupráci Mbappého s Neymarem se prvně jmenovaný opřel do střely uvnitř pokutového území, ovšem bylo to hodně nepřesné. Hosté se tak vydávají asi do posledního útoku zápasu.

90+2
    Zápas se už jen dohrává. Domácí se příliš nikam neženou a hosté vědí, že s takovým stavem už jen těžko něco udělají. Po ztrátě míče navíc jdou hráči PSG ještě do další akce.

90+1
    Kanga pálil na domácí branku, míč ale s odrazem od břevna skončil na brankové čáře a druhého gólu se tak hosté nedočkali.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.

89
    Thiago Silva je na hrací ploše a je v pořádku. Po srážce s Aréolou tak k vážnějšímu zranění nedošlo. Hra pokračuje s míčem na kopačkách hráčů Angers.

88
    Nic z toho ale nebylo, obrana PSG se stihla včas vrátit a zabránila hráčům Angers dostat se do blízkosti Aréolovy branky.

88
    Po něm však domácí hráči neohrozili hostující branku a hosté se vydávají do rychlé akce na druhé straně.

88
    Nicméně vybojoval alespoň rohový kop.

87
    Hosté po své střele neohrozili domácí branku. Balon pak sebral Kylian Mbappé a naběhl si na levou část malého vápna, odtud svou střelu poslal jen vedle hostující branky.

85
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Julian Draxler.

84
    Tak nakonec Silva střídat nebude, zřejmě bude v pořádku. Byl ale hodně otřesený a stále probíhá jeho ošetření už za postranní čárou. Signalizuje se střídání Ángela Di Maríi.

83
    Vypadá to, že Thiago Silva bude muset předčasně ukončit zápas a trenér musí sáhnout k vynucenému střídání.
    82. Silva se nešťastné srazil s Arélovou a došlo k jeho zranění.

82
    Aréola musel z výskoku zastavit rukou další hostující střelu a při tom se srazil s Thiagem Silvou, který si zřejmě poranil rameno a skončil s bolestivou grimasou na zemi. Následuje jeho ošetření. Nešťastný střet dvou spoluhráčů.

Vendula Zdražilová

Branky: 12. Cavani, 52. Mbappé (Di María), 66. Neymar (Mbappé) – 22. Mangani (pen.)

Karty:   20. Kehrer (PSG), 64. Nsoki (PSG)

Paris Saint-Germain: Aréola – Kehrer (46. Nsoki), Silva (C), Kimpembe – Meunier, Marquinhos, Rabiot, Di María (85. Draxler) – Mbappé, Neymar, Cavani (73. Nkunku).
    Náhradníci: Buffon – Nkunku, Nsoki, Lo Celso, Draxler, Diarra, Diaby.

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Capelle (82. Aït-Nouri) – Santamaría – Fulgini (61. Kanga), N'Doye, Mangani, Tait – Reine-Adélaïde (76. El Mellali).
    Náhradníci: Michel – Bamba, Aït-Nouri, Thomas, Manzala, Kanga, El Mellali.

Rozhodčí: Miguelgorry – Danizan, Mouysset

Diváci: 47 105