Martin – Detva 3:5 (kon.) | Zlín – Olomouc 6:0 (kon.) | Litvínov – Chomutov 5:1 (kon.)
Benátky n/J – Slavia 4:5 (po pr.) | Vsetín – Přerov 5:4 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Katowice 5:2 (kon.) | Havířov – Trenčín 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 0:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pelhřimov 7:4 (2:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Tábor 4:2 (kon.) | Kolín – Letňany 5:2 (kon.)
Sparta – Pardubice 1:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Nymburk 4:2 (kon.) | HC Slovan – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.)
Sokolov – Klatovy 3:4 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 6:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Slovan Bratislava
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 2:1)
BK Mladá Boleslav
sk Úterý 28.08.2018, 18:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Přípravné zápasy

Je dobojované, vcelku slušný hokej mohol vidieť bratislavský divák, ktorý búrlivým potleskom a skandovaním mena Mišo Vondrka poslal do šatne tím hostí. Nasleduje tradičná ďakovačka domáceho publika a čestné kolo hráčov okolo klziska. Slovan začne KHL na ľade súpera, v prvom domácom zápase sa predstaví v nedeľu deviateho septembra a bude hostiť silný Lokomotiv Jaroslavľ. Pekný večer a dobrú noc z Bratislavy želá všetkým priaznivcom hokeja Vladimír Korduliak. (20:16:52)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Slovan Bratislava.
    Rozhodujúci nájazd premenil Chad Rau.

5. série
    2:1
    Rau po blafáku vľavo puk umiestnil za chrbát Krošelja a rozhodol o víťazstve domácich.

5. série
    1:1
    Orsava po ľade pomedzi betóny Čiliaka vyrovnáva.

4. série
    1:0
    Virta to skúšal na blafák vľavo, aj on minul bránku súpera.

4. série
    1:0
    Vondrka miešal pukom pred Čiliakom, nestačilo to.

3. série
    1:0
    Červený ukázal ako sa to má, puk poslal pod brvno Krošelja.

3. série
    0:0
    Žejdl napálil puk do konštrukcie domácej bránky!

2. série
    0:0
    Řepík po blafáku na ľavú stranu puk poslal za bránku Krošelja.

2. série
    0:0
    Šťastný dotiahol puk až na Čiliakove betóny, bez úspechu.

1. série
    0:0
    Taffe to rovnako skúsil strelou, Krošelj poslal puk za svoju bránku.

1. série
    0:0
    Pacovský zvolil strelu, trafil masku Čiliaka.

V tretej tretine sme zaznamenali jeden gól a tým Slovan vyrovnal priebeh zápasu. Chlapci hrali v dobrom tempe celú tretiu tretinu a diváci sa mali na čo pozerať. Pomer striel medzi žrde na kocke po tretej tretine 22:18, po krátkej úprave ľadu budú nasledovať samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:10
    Puk sa stratil rozhodcom z dohľadu na obrannej modrej domácich, opäť je hra prerušená.

58:30
    Puk domácim preskočil modrú čiaru a tak čiarový akciu chlapcom v bielych dresoch prerušil pre ofsajd.

58:11
    Po zakázanom uvoľnení sa hra sťahuje pred Čiliaka, tempo hry v tretej tretine pokračuje do samotného záveru.

57:38
    Procházka na výlete a jeho pokus z pravého kruhu do rohu klziska zablokoval obranca domácich, Slovan pôjde do akcie.

Vladimír Korduliak

Branky a nahrávky: 5. Lamper (Meszároš, Chipchura), 37. Gélinas (Taffe), 42. Rau (Grman), rozh. náj. Rau – 9. Látal (Pacovský), 31. Pacovský (Kotvan), 32. Kousal (Procházka)