Chaves – Braga 0:1 (kon.) | Guimarães – Tondela 1:0 (kon.)
GD Chaves
0:1 (0:1)
SC Braga
Pátek 31.08.2018, 20:00 • Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira • Portugalská Primeira Liga • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:03:12)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 19:22.

Je konec! Braga nakonec ustála obrovský tlak soupeře ve druhém poločase a těsně zvítězila 1:0.
    Už v 11. minutě mohli jít hosté do vedení, ale Eduardo trefil jen horní tyč. Ve 27. minutě mohl poslat Chaves do vedení Perdigao, ale i on svoje zakončení nasměroval jen do břevna. Nakonec jsme se branky dočkali dvě minuty před koncem první půle, když se po zmatku ve vápně prosadil Pablo Santos.
    Ve druhém poločase Chaves naprosto změnilo hru a dostalo Bragu pod obrovský tlak, ale nedokázala využít žádnou šanci.

90+7

90+7
    Chaves má poslední možnost nakopnout míč do vápna, ale zatím ho drží na polovině soupeře.

90+6
    Po rohu sice přišla střela zpoza vápna, ale ta letěla pouze nad svatyni Bragy.

90+6
    Násedný centr domácích byl nebezpečný, ale obrana Bragy si sním poradila a následuje rohový kop.

90+6
    Eduardo skluzem poslal k zemi domácího hráče ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.

90+5
    Tlak Chaves je opravdu velký, ale po následném centru rozhodčí odpískal jen nedovolený zákrok Platinimu.

90+4
    Poté William číhal na centr ve vápně, ale ten skončil pouze za bránou Bragy.

90+3
    Následný centr z rohu ovšem nepřinesl nic nebezpečného a Braga málem šla do protiútoku, ovšem přihrávka skončila pouze u domácí obrany.

90+3
    Domácí posléze získali rohový kop, když míč odhlavičkoval do zámezí Fransérgio.

90+2
    Následný centr do vápna byl nebezpečný, ovšem Marcao se provinil jen faulem.

90+1
    Poté přišel faul hostů ve středu hrací plochy a Chaves tak získalo volný kop.

90+1
    Rozhodčí nastavil sedm minut navíc!

90
    Braga posléze získala rohový kop, po kterém přišlo zakončení, ale to chytil Ricardo.

90
    Tiago Sá ještě dostal žlutou kartu za nevhodní řeči vůči rozhodčímu.

89
    Hosté se dostali k míči na levé straně, kde byl posléze zfaulován Ricardo Horta a to Braze hraje do karet.

88
    Fransérgio posléz odhlavičkoval míč do zámezí a následuje další roh. Následný centr nešťastně vyboxoval brankář Tiago Sá, ale lob domácího hráče skončil pouze nad bránou Bragy.