Leicester – Liverpool 1:2 (kon.) | Brighton – Fulham 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 0:2 (kon.)
Everton – Huddersfield Town 1:1 (kon.) | Chelsea – Bournemouth 2:0 (kon.) | West Ham – Wolverhampton 0:1 (kon.)
Manchester City – Newcastle 2:1 (kon.)
Crystal Palace FC
0:2 (0:0)
Southampton FC
Sobota 01.09.2018, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 4. kolo

Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 14:13. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:12. (18:13:10)

Dámy a pánové, za námi je zápas čtvrtého kola PL mezi Crystal Palace FC a Southamptonem FC. Ten nám nabídl překrásný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Utkání rozhodl svým gólem ve 47. minutě Danny Ings, který využil propadu obrany. I když domácí bojovali a měli několik šancí na srovnání ve druhé půli, ale nevyužili je. Naopak přečkali penaltu v 64. minutě po ruce Wana-Bissaky. Výhru pak Saints pečetili gólem v 92. minutě, z rychlého brejku se prosadil Pierre-Emile Höjbjerg. Ode mne je to dnes vše, přeji vám příjemný zbytek víkendu a loučím se s vámi. Napočtenou!

90+7

90+6
    Ani zřejmě poslední akce domácího týmu gólem nedopadla, čeká se pouze na závěrečný hvizd.

90+5
    Hosté opět u rohového praporku, nyní si nic nevybojovali a následuje odkop od domácí branky.

90+4
    Závěr utkání se nese v oslavách hostujících fanoušků, zatímco tribuny v domácích řadách notně prořídly. Je rozhodnuto, zbývají dohrát zhruba dvě minuty.

90+3
    Southampton právě vstřelil branku!
    Krutý závěr utkání pro Crystal Palace. Otevřenou obranu využili hosté rychlým brejkem. Targett poslal míč do běhu PIERRE-EMILOVI HÖJBJERGOVI, který prostřelil po zemi Hennessyeho. Asistence: Matt Targett.

90+1
    Posledních šest minut naděje pro domácí tým. Začíná to rohem, ten je ale ubráněn.
    90. Benteke mohl v závěru srovnat

90
    Benteke měl na hlavě srovnání! Dostal se k němu míč po hlavičce McArthura, ale z malého vápna trefuje pouze McCarthyho v bráně!

90
    Hosté ho ubránili dalekým odkopem až k protější brance. Domácí ale míč vrací zpět jako bumerang.

89
    Další rohový kop domácích.

88
    Southampton se natlačil k rohovému praporku u Hennesseyho branky a vůbec nikam nespěchá. Nicméně přišla střela, ta mířila velmi vysoko a domácí gólman rychle rozehrává.

87
    Jdeme do finále tohoto skvělého zápasu. Situaci ale domácím lehce komplikuje faul Kellyho u postranní čáry na Bertranda.

85
    Nůžky se začínají pekelně svírat. Po střele McArthura, kterému to dnes lepí, přišel roh a Benteke se vyšrouboval nahoru, hlavičkou ale přestřeluje branku!

84
    van Aanholt chtěl vrátit na Meyera, ale Austin odvrátil na aut. Následné vhazování doputovalo až do vápna, kde se domácí dožadovali odpískání penalty po ruce jednoho z hostí! Ale bylo trefeno jenom stehno Soarese.

83
    Začínáme kurzy herectví. Soares byl sice lehce došlápnut, minutu se na hřišti ale válet opravdu nemusí. Sudí dává najevo, že tohle všechno nastaví.