Olympia Radotín – Domažlice 4:2 (kon.) | Písek – Karlovy Vary 2:1 (kon.) | Vyšehrad – Velvary 3:0 (kon.)
Litoměřicko – Králův Dvůr 0:1 (kon.) | Ústí n/O – Jirny 2:1 (kon.) | Živanice – Benešov 0:0 (4:3 po pen.)
FC Písek
2:1 (0:0)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 01.09.2018, 10:15Česká fotbalová liga • 4. kolo

Dnešní zápas je u konce a radostnější odchází domácí tým, i když to s Pískem nevypadalo v 57. minutě dobře, když hosty poslal do vedení Maňák. Píseckým hrdinou se však stal Januška, který dvěma góly v rozmezí čtyř minut otočil skóre a Jihočeši si tak připsali všechny body za těsnou výhru 2:1. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu. (12:14:18)

90+3

90+2
    Václav Hrachovec dostává žlutou kartu.

90+1
    Antonín Presl dostává napomenutí v podobě žluté karty.

90
    Ještě jedno střídání Písku. Ze hřiště odejde Martin Voráček. Na poslední minuty si zahraje Karel Kulík.

87
    Dušana Pince vystřídá Antonín Presl.

86
    V domácím týmu se chystá další střídání.

84
    Jakub Held dostává za faul ve středu hřiště žlutou kartu.

83
    Útočné snažení Holého bylo zastaveno kvůli ofsajdu.

82
    Domácí fotbalisté se snaží držet míč na svých kopačkách a nepouštět své soupeře do tlaku.

79
    Střídají také domácí. Pro dnešek má odpracováno Martin Held. Na závěr zápasu se představí Václav Hrachovec.