Nîmes – PSG 2:4 (kon.) | Angers – Lille 1:0 (kon.) | Dijon – Caen 0:2 (kon.)
Guingamp – Toulouse 1:2 (kon.) | Remeš – Montpellier 0:1 (kon.) | Štrasburk – Nantes 2:3 (kon.)
EA Guingamp
1:2 (1:2)
Toulouse FC
Sobota 01.09.2018, 20:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera se s Vámi loučím a u dalších přenosů se opět budu těšit, na shledanou. (21:56:44)

Máme tu konec utkání ve kterém se nakonec radují hosté z Toulouse. Ti dnes položili základ k úspěchu v úvodu utkání. V prvních dvanácti minutách vstřelili dvě branky a od té doby výsledek kontrolovali. Nic jiného jim ani po vyloučení Todiba nezbývalo. Domácí ke konci prvního poločasu dokázali snížit na rozdíl jediné branky, víc už ale nestihli. Nic platný jim nebyl ani vytrvalý tlak ve druhém poločase.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 13:1. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:13.

90+5

90+5
    Míč ve středu hřiště, domácí mají čas na poslední nákop směrem dopředu.

90+4
    Na kopačky domácích už vstupuje nervozita, nedaří se jim vůbec vyvést balon ze své poloviny.

90+3
    Hosté vyvážejí balon k rohovému praporku.

90+2
    Coco na hraně vápna zkusil vystřelit z voleje, míč letěl vysoko nad branku.

90+1
    Ve druhém poločase se nastaví celkem pět minut.

90
    Domácí vzadu už hrají pouze na jednoho obránce. Do vápna hostí létá centr za centrem.

88
    Marcus Coco zahrál v šestnáctce rukou, následné vzrušení bylo úplně zbytečné.

87
    Cheik Traoré nepřesným centrem vrací hostům balon.

86
    Hosté se brání seč jim síly stačí, prakticky ve všech hráčích okolo pokutového území.

85
    Žlutou kartu dostává Étienne Didot (EA Guingamp).

84
    Gradel je po tvrdém direktu na zemi a tyhle situace přesně hosté potřebují, jelikož hostující křídelník nyní na nohy spěchat nebude.

82
    Brankář Reynet na tom je hůře, ale už i on se pomalu zvedá zpět na nohy.

81
    A Coco si hned naběhl pro balon do šestnáctky, kde se nepříjemně srazil s hostujícím brankářem.

80
    Rozeběhla se nám závěrečná desetiminutovka, dočkáme se pro domácí tíženého vyrovnání?

79
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Marcus Coco.