Karviná – Slovácko 2:1 (kon.) | Olomouc – Bohemians 1905 2:3 (kon.)
MFK Karviná
2:1 (0:0)
1.FC Slovácko
Neděle 02.09.2018, 15:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • FORTUNA:LIGA • 7. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:3. (17:37:42)

Skončilo nám utkání mezi Karvinou a Slováckem. Ve druhé půli jsme se dočkali branek, v 64. minutě se prosadil po rohu Tomáš Wágner, o osm minut později Adriel Ba Loua. Slovácko bušilo do vrat a snížilo po střele Jana Navrátila. Více se ale už nestalo, za hustého deště tak domácí příznivci slaví výhru 2:1. Z naší strany je to taktéž vše, za pozornost vám děkují Igor Mainka a Tomáš Kalas.

90+4

90+4
    Machalík si pomohl útočným faulem a je hotovo!

90+3
    Ba Loua se snažil projít přes Daníčka, hostující kapitán ho o balon obral, ale pískán byl útočný faul, hra se tak vrací před branku hostí.

90+2
    Kalabiška dloubáčkem připravil půdu pro Filipa Kubalu, ten ale těsně nedoběhl a Berkovec vůbec nikam s výkopem nespěchá.

90+2
    Domácí odkopem přes celé hřiště otupili tlak hostí. Navíc budou vhazovat.

90+1
    Poslední tři minuty zápasu. Povede se hostům srovnat?
    89. Jan NAVRÁTIL - 2:1

89
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Ještě to bude drama! Kalabiška předal míč na JANA NAVRÁTILA, ten chvíli čekal, co s míčem udělá. Nakonec ho z hranice vápna vystřelil a překvapivě míč prošel za Berkovce! Asistence: Jan Kalabiška.

88
    Domácí spoléhají pouze na brejky, hosté se snaží ještě zdramatizovat celý zápas, ale zatím to nevypadá. Nyní centroval Reinberk, ale Berkovec šel proti míči a získal ho.

87
    Budínský opět vyzval dalšího hráče, tentokrát Ba Louau, před zakončením byl ale signalizován ofsajd a z celé akce tak nic nezbylo. Machalík zkusil bleskově na druhé straně uvolnit spoluhráče, ale taktéž bez úspěchu.

86
    Kalabiška mohl zakončit, ale nevyústilo to v přímou střelu, pouze rohový kop pro Slovácko.

85
    Janečka vyslal dopředu Ramíreze, který zprava šel sám proti Daňkovi, hostující gólman mu zmenšil úhel a nedovolil ho prostřelit!

84
    Machalík dostal přihrávku od Navrátila, ale vzešel z toho pouze rohový kop pro hosty, který domácí obrana bez potíží ubránila.

83
    Daníček minul míč a Ramírez mohl ihned upalovat dopředu, špatně si ale zpracoval balon a bylo po nadějném brejku.

83
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Tomáš Wágner, přichází Eric Ramírez.

81
    Čolić předal na Ba Louau, který naběhl ihned dopředu a drží Karvinou v útoku. Ba Loua pak dostal nabito od Moravce, z podobné pozice jako při druhém gólu pálí vedle.

Igor Mainka

Tomáš Kalas

Branky: 64. Wágner (Budínský), 72. Ba Loua (Budínský) – 89. Navrátil (Kalabiška)

Karty:   67. Letić (KAR), 69. Ba Loua (KAR) – 43. V. Daníček (SLO), 45+1. Petr (SLO)

Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:3.
    MFK Karviná: Berkovec – Čolić, Panák, Janečka (C), Jan Moravec – Mertelj, Budínský – Tusjak (58. Ba Loua), Lingr (67. Smrž), Letić – Wágner (83. Ramírez).
    Náhradníci: Pastornický – Smrž, Kocsis, Guba, Ramírez, Suchan, Ba Loua.

1.FC Slovácko: Daněk – Juroška, J. Krejčí, S. Hofmann, Reinberk – Kalabiška, V. Daníček (C), Havlík, Sadílek (78. Machalík), Petr (62. Navrátil) – Zajíc (46. Kubala).
    Náhradníci: Trmal – Janošek, Machalík, Jakub Rezek, Navrátil, Šimko, Kubala.

Rozhodčí: Franěk – Vlasjuk, Vlček – Proske.

Diváci: 3 265