Anderlecht – Antverpy 1:1 (kon.) | Cercle Brugge – Gent 0:3 (kon.) | Kortrijk – Genk 3:3 (kon.)
KV Kortrijk
3:3 (0:0)
KRC Genk
Neděle 02.09.2018, 20:00 • Guldensporen Stadion, Kortrijk • Belgická liga • 6. kolo

To je ode mne vše a přeji vám příjemný zbytek neděle. Přenosem vás provedl Tomáš Suchánek. (22:14:09)

Červené karty: 0 – 1.

Tenhle zápas by mohl klidně ještě pokračovat, viděli jsme exkluzivní podívanou z obou stran! Ve druhém poločase jsme viděli 6 branek, 1 nařízený pokutový kop, 1 chycenou penaltu, 1 vyloučení, 1 obrat ve skóre
    Nakonec je z toho zřejmě spravedlivá remíza 3:3! Domácím se podařilo dokonce otočit vývoj utkání na 3:2, ale to pouze na dvě minuty, kdy Genk opět srovnal na konečných 3:3.
    O branky domácích se postaral 2x fantastický hrající Mboyo, jednu branku poté přidal po minutě pobytu na hřišti Ouali.
    Za Genk se dnes trefil Malinovskyj, Aidoo a Trossard.

90+5

90+5
    Centr Lepointa byl příliš dlouhý a tak to domácím stadionem jen zahučelo.

90+4
    Volný přímý kop však sebral ze vzduchu Vukovič.

90+3
    Faulovaný Kagelmacher a volný přímý kop pro domácí, který doprovází bouřlivý domácí stánek.

90+2
    A domácí jsou nastěhování na své útočné polovině.

90+1
    A hlavní sudí nastavuje tento skvělý zápas o 4 minuty.

90
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Alejandro Pozuelo, přichází Ibrahima Seck.
    90. Červená karta po 2. žluté

90
    Zápas nabírá další, zatím nenabídnuté obrátky. Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ruslan Malinovskyj (KRC Genk) a je vyloučen. Domácí budou dohrávat v přesilovce po oplácení od špílmachra Genku.

89
    Mboyo sahal po hattricku a po vedení Kortrijku, obtočil se ve vápně kolem obránce a mířil na zadní, tam však skvěle zasáhl brankář Vukovič.

88
    Mboyo vybojoval autové vhazování pro domácí. Jak tento zápas dopadne? To opravdu jen těžko odhadovat. Na trávníku je to doslova a do písmene blázinec ze strany na stranu.

86
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Teddy Chevalier, přichází Charis Charisis.
    85. Leandro TROSSARD - 3:3

85
    Genk právě vstřelil branku!
    To je zápas! Genk po dvou minutách srovnává stav zápasu! LEANDRO TROSSARD se po přihrávce Malinovskyho snažil projít přes obranu, to se mu však nepovedlo, ale našel si odražený míč a ránu z poza vápna orazil o pravou tyč a míč zapadl do sítě – 3:3!
    83. Ilombe MBOYO - 3:2

83
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Obrat dokonán! A mám takový pocit že Guldensporen Stadion spadne. ILOMBE MBOYO využil chybu Uronena, který chybně odkopl míč a domácí útočník si připravil míč za šestnáctkou na levačku a tou jej poté krásně uklidil do sítě – 3:2!

Tomáš Suchánek

Branky: 62. Mboyo, 70. Ouali, 83. Mboyo – 51. Malinovskyj, 68. Aidoo, 85. Trossard

Karty:   60. Rolland (KRT), 76. D'Haene (KRT), 80. Hines-Ike (KRT)   90. Malinovskyj (GNK)

Neproměněná penalta: 75. Samatta (GNK), brankář Bruzzese zneškodnil

Střely na branku: 8:17. Střely mimo: 2:6. Rohy: 5:6.
    KV Kortrijk: Bruzzese – Hines-Ike, Lepoint, Kagelmacher, D'Haene – Van der Bruggen, Rolland – Chevalier (86. Charisis), Kanu (55. Ezekiel), Mboyo – Avenatti (69. Ouali).
    Náhradníci: De Smet, Kaminski – Ajagun, Azouni, Bacula, Ezekiel, Golubović, Charisis, Ouali, Stojanović, De Sart.

KRC Genk: Vukovic – Maehle, Aidoo, Lucumi, Uronen – S. Berge, Pozuelo (90. Seck), Malinovskyj – Paintsil (63. Ndongala), Samatta, Trossard.
    Náhradníci: Jackers – Déwaest, Gano, Heynen, Ingvartsen, Ndongala, Piotrowski, Seck, Seigers, Wouters.

Rozhodčí: Delferiére – De Neve, Hutsebaut